![](https://skarbnitsya.org/wp-content/uploads/2021/07/lWOcggA9UA.png)
Назарій Козачок повертається в лікарню після невеликого відпочинку.
Хлопець продовжує боротись з лімфомою, він пройшов близько третини лікування. Лікування як і у всіх дітей з онкологією йде довше, ніж заплановано. Наприклад, перший протокол – по плану це 64 дні введення різних препапатів хіміотерапії, а фактично Назар проходив цю хімію 105 днів. Зараз хлопець відпочив два тижні дома і заступив та так званий М-протокол. Під час цього протоколу Назарію будуть капати препарат Метотрексат. Для успішного продовження лікування хлопцеві потрібно поставити спеціальний венозний порт. Ця річ дозволяє не переставляти периферичні або підключичні катетори, а протягом всього лікування лише змінювати голки до порта. З венозним портом дитина може їхати додому, приймати душ, спокійно спати, не боячись неправильно повернутись.
Ціна порта – 6200 гривень.
Допопоможіть Назарові продовжити лікування!
Координатор Мар`яна Рева (098) 45 26 916
![🎗️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t29/1/16/1f397.png)
IBAN UA 54 333391 00000 26007054713460
БФ “Скарбниця Надії” – добровільна пожертва для (прізвище дитини)
ЄДРПОУ 37685693
БФ “Скарбниця Надії”
![🎗️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t29/1/16/1f397.png)
№ 5169 3305 1506 8762 призначення платежу – добровільна пожертва для (прізвище дитини)
![🎗️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t29/1/16/1f397.png)
![🎗️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t29/1/16/1f397.png)
![🎗️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t29/1/16/1f397.png)