Благодійний фонд Скарбниця Надії

На фото наша новенька підопічна – Христинка Мельничук з Корецького району. Два дні поспіль спілкуючись з мамою дівчинки та роздивляючись зараз фото малечі, я перебуваю під враженням діаметрально протилежних почуттів. Минуло лише кілька днів після встановлення діагнозу «нейрофіброматоз І типу, гліоми зорових шляхів», і мама дівчинки ще занадто розгублена, налякана та не може зрозуміти, що відбувається. Потрясіння від страшного діагнозу, яке відчуває Марія, ніби висить над нею і не відпускає з першої хвилини нашого знайомства. Вона ще не може усвідомити, що хвороба доньки – це реальність, що потрібне важке та тривале лікування. В один момент життя простої сільської родини перевернулось, як то кажуть «з ніг на голову». Марія вибачається, що затримує мене. Адже навіть заповнення документів забирає багато часу. Вона просить повторити та записати, і знову вибачається, що «далека» від того, що відбувається у відділенні і з чим їй доведеться жити найближчий час. Намагаюсь її заспокоїти, що це нормально і природно відчувати те, що відчуває вона зараз.

А ось трирічна Христинка викликає протилежні відчуття. Дівчинка занадто маленька, щоб зрозуміти яка у неї хвороба та куди вона потрапила. Вона дуже спокійна, не плаче, тихенько бавиться іграшками та малює, поки ми з мамою спілкуємось. А ще дуже вільно себе почуває перед фотокамерою, гарно позує та посміхається. Для Христинки найважливіше, щоб мама була поруч. Адже зараз мама для неї – це її всесвіт.

Дівчинка захворіла майже раптово. Батьки помітили, що очко доньки стало дивно виглядати, ніби збільшилось. Звернулись до окуліста і розпочались консультації, обстеження… На жаль, в районі так і не змогли встановити діагнозу. І Христинку направили до обласної дитячої лікарні, де було призначено МРТ та КТ. Після цих обстежень було встановлено діагноз «нейрофіброматоз І типу, гліоми зорових шляхів».

Родина дівчинки з далекого маленького села в Корецькому районі. Виживає родина лише за рахунок домашнього господарства. У Христини є старша сестричка, яка цього року пішла до першого класу. Сама Христинка готувалась піти до садочка. Завадила хвороба…

Батьки дівчинки витратили невеликі заощадження на обстеження доньки та купівлю хімії Карбоплатин для першого блоку. Допомогти їм нікому. В родині є ще старенький дідусь, який не може допомогти фінансово. Христинці дуже потрібна допомога. На найближчий час основна потреба – це Карбоплатин 450 мг – 2 флакони, фізрозчин та глюкоза, і обстеження МРТ для контролю лікування. Мова йде про суму, як мінімум, у 6 тисяч гривень. Ми дуже просимо допомоги для маленької Христинки!

Контактні дані

Юлія Кутик (координатор) – (097) 93-807-54

 

 

КАРТКА ПРИВАТБАНК  № 5169 3305 1506 8762
(корпоративна карта БФ «Скарбниця Надії», але за банківськими правилами вона повинна бути емітована на фіз. особу – голову правління фонду, Реву Мар’яну Володимирівну)
Призначення платежу – добровільна пожертва для Мельничук Христини

 

ПРИВАТБАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ37685693

р/р 26007054713460

КБ” ПриватБанк“

МФО 333391

Призначення платежу – добровільна пожертва для Мельничук Христини

 

УКРСИББАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26009336789200

АТ “УкрСиббанк”

МФО 351005

Призначення платежу – добровільна пожертва для Мельничук Христини

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*