Благодійний фонд Скарбниця Надії

В переддень свята Трійці відділення онкогематології ніби затихає. Лишаються лише ті з дітей, хто не може перервати лікування, та ті, кому через низькі аналізи категорично не можна залишати стіни лікарні.

Вдома зараз чимало дітей. Сніжана Васільєва та Ярослав Гамза набираються сил перед наступним блоком. Марійка Віднічук очікує на початок наступного етапу лікування – опромінення. А до цього часу дівчина матиме обов’язкове обстеження. Іванна Щетиніна також вдома. Після отриманого лікування Мератином, дівчина відпочиває. І повернеться у відділення після вихідних. По плану у неї обстеження, адже виявлений гепатит вимагає лікарів бути пильними. І лише у випадку гарних показників буде вирішуватись питання подальшого лікування.  

Ярослав Гамза все ближче і ближче до завершення лікування. Ми всі з нетерпінням чекаємо коли ж цей малюк зможе повернутись додому. На превеликий жаль через низькі показники аналізів, він не зміг вчасно заступити на 11-й блок хімії. За тривале лікування організм хлопчика став виснажений і потребує все більше часу для відновлення.  Тому перерву між блоками було збільшено ще на кілька днів. Тож вже зовсім скоро ми побачимо Ярика у відділенні, почуємо його дзвінкий голос на творчих заняттях.

Рената Лосік також продовжує лікування нефробластоми. Поряд з хімією дівчинка проходить і опромінення. Ця дворічна красуня вже адаптувалась у відділенні. Не лякається волонтерів та щиро цікавиться, коли прийдуть клоуни. Вона вже досить легко спілкується з усіма. Її навіть можна відволікти, розговорити і тоді вона ділиться, що «мама і медсестри не слухаються, а Рената – слухняна». За ці тижні, що дівчинка разом з мамою провели в лікарні, в родині сталось багато подій. Подій, які через хворобу найменшої донечки, мама змушена була пропустити. Це і іспити старшої доньки, і випускний у садочку середньої. Попереду у Ренати ще довге лікування, і саме воно зараз є пріоритетом в багатодітній родині.

0[1]Рома Коломійчук проходить черговий протокол хімії. Серйозний та розважливий хлопчик дуже відповідально відноситься до лікування. Він не багатослівний. Лише у мами можна дізнатись як почуває себе Ромчик. І зі слів мами розумієш, що вже у 9 років він справжній чоловік, який не засмучує маму, намагається її берегти та не хвилювати. Захоплення викликає і те, що своє лікування цей юний чоловік сприймає як свій обов’язок!

Діма Среберко повернувся зі столиці для продовження лікування. У хлопця стався патологічний перелом стегна. В зв’язку з цим, після консультацій в Охматдиті і проведених обстежень, йому було дещо змінено лікування та додано курс опромінення. Хлопець та мама Валентина тримаються. Вони намагаються не засмучуватись та йти далі. Хоча за крок до такого омріяного завершення лікування така неприємність як перелом суттєво вплинула і на настрій і на самопочуття Діми. У нього і болить нога, і немає апетиту, і раптово хочеться щось смачненьке. Мама намагається виконати побажання сина, адже це суттєво впливає на його настрій.

БуткусВже сьогодні заступає на хімію Діма Буткус. Наше прохання в допомозі цьому хлопцю і досі актуальне. Ми встигли вчасно купити всі медикаменти для хлопця. Дякуємо всім небайдужим людям за таку вчасну допомогу та участь у долі Дмитра! Але ця хімія з Цитозаром дуже важка. Ми повинні бути готові до того, що раптово будуть виникати термінові прохання. Коштів для Діми на рахунку фонду вже немає. Ми ледь-ледь перекрили борг по попередньому замовленню. Тому дуже просимо у вас молитовної та фінансової допомоги для Діми!

І гарна новина про Марійку Коханевич. Дівчина пройшла два останніх блоки хімії, які були призначені після перерви в лікуванні. Наразі Марічка вдома. Лише на цьому тижні приїздила на контрольне обстеження і одразу додому! А це значить, що результати потішили і лікарів. І батьків, і Марійку.

Ви можете допомогти цим дітям, перерахувавши кошти і вказати прізвище та ім’я дитини.

Координатор Юлія Кутик 097 93 807 54

Реквізити для надання допомоги:

УКРСИББАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26009336789200

АТ “УкрСиббанк”

МФО 351005

Призначення платежу – добровільна пожертва для (прізвище та ім’я дитини)

КАРТКА ПРИВАТБАНК

Карта № 5169 3305 0192 5611 (картка відкрита на голову фонду Кутик Юлію Миколаївну та прив’язана до поточного рахунку фонду)

Призначення платежу – добровільна пожертва для (прізвище та ім’я дитини)

ПРИВАТБАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26007054713460

КБ “ПриватБанк”

МФО 333391

Призначення платежу – добровільна пожертва для (прізвище та ім’я дитини)

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*