Благодійний фонд Скарбниця Надії

Новини про наших підопічних одразу хочеться розпочати з того, що в літній та спекотний час лікування онкохворі діти переносять дуже важко. А зважаючи на те, що відділення переповнене і палати максимально заповнені, то вислів «дихнути немає чим» повністю передає атмосферу відділення. Спека завжди сильно впливає на ослаблений хімією організм дитини. Так, найменші діти часто «температурять» без явної причини. А всі, хто закінчив хімію не можуть вчасно відновитись, показники крові дуже повільно піднімаються навіть до мінімальної норми. Тому і новини про діток в основному не дуже радісні.

Віталік Вітрук повернувся у відділення і зараз проходить опромінення. А також перейшов на «суху» хімію, тобто в таблетках. Таке лікування триває ще певний час по закінченні основного лікування.

Володя Омельковець як то кажуть «застряг» на сьомому блоці хімії. Цей блок суттєво затягнувся через погане самопочуття хлопця: падіння тиску та аналізів, підняття температури. Володя стійко і терпляче, інколи навіть із жартами, переносить всі ці проблеми. І найбільше за все йому хотілось би вже нарешті закінчити лікування.

Галя Рудяк заступила на чергову «хімію» Перед цим блоком у дівчини була вимушена перерва через ускладнення лікування. Нагадаю, дівчина навіть потрапила до реанімації. Але, потроху вона відновилась і продовжила лікування лімфогранулематозу.

Марійка Шелях розпочала третій прокол хіміотерапії. Інколи дівчинка гірше себе почуває, коли даються взнаки побічна дія ліків. Тоді їй навіть тяжко вставати з ліжка. В інші дні Марійка посміхається та з радістю займається на творчих.

Невтішні новини про Софійку Мартинчук. Черговий блок хімії, на жаль, не покращив стан дівчинки. Їй так само тяжко самостійно ходити та дошкуляє головний біль. Сьогодні Софія пройшла МРТ. Тож чекаємо на результати обстеження.

Любомир Войтюк закінчив вже 4 блок хімії. Зараз у нього час для відновлення після хімії. Вже за тиждень – КТ і консультація в Інституті раку.

Дуже тяжко дався третій блок хімії Сашкові Юхимчуку. Вже цілий місяць він у відділенні. По закінченні блоку у хлопчика дуже знизились показники лейкоцитів і тромбоцитів, гемоглобіну, з’явився стоматит. Довгий час не вдавалось їх хоч трохи підняти. На цьому тижні, нарешті, піднялись лейкоцити, стали «рости» тромбоцити. Саша понад усе хоче додому і не може дочекатись від лікаря заповітних слів, що можна повернутись додому.

Новенька дівчинка – Вероніка Лесковець, нарешті, подолала проблеми з кишківником. Але хімія не відновилась через інше ускладнення – пневмонію. Курс антибіотиків вже закінчено. Потрібно ще трохи часу для відновлення сил і лікування лейкозу буде продовжено.

І ще одна новенька – Вероніка Ковтунович також трошки «застрягла». Через низькі показники лейкоцитів не вдалось розпочати курс опромінення. А на цьому тижні у дівчинки раптово піднімалась температура, що також затримало початок опромінення. Зараз, коли немає високої температури, Вероніка – весела щебетушка, у якої «все добре». Тож сподіваємось, що незабаром дівчинка продовжить лікування.

Такі наші новини про діток з онкогематології. Ми щиро сподіваємось, що не зважаючи на літній період, ви не забуватимете, що їм потрібна допомога!

Контактні дані

Юлія Кутик (координатор) – (097) 93-807-54

Реквізити для надання допомоги:

УКРСИББАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26009336789200

АТ “УкрСиббанк”

МФО 351005

Призначення платежу – добровільна пожертва для (прізвище дитини)

КАРТКА ПРИВАТБАНК

№ 5169 3305 1050 4746

(картка відкрита на голову фонду «Скарбниця Надії»,

Кутик Юлію Миколаївну, і прив’язана до поточного рахунку фонду)

Призначення платежу – добровільна пожертва для (прізвище дитини)

ПРИВАТБАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ37685693

р/р 26007054713460

КБ” ПриватБанк“

МФО 333391

Призначення платежу – добровільна пожертва для (прізвище дитини)

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*