Благодійний фонд Скарбниця Надії

За останній місяць у відділенні відбулось чимало. Найперше розпочнемо з гарних новин. В серпні завершив лікування Віталік Вітрук, який рік тому розпочинав важке лікування лімфоми. Озираючись назад, не віриться, що промайнув вже рік. Віталік став справжнім другом і дітям у відділенні, і потоваришував із усіма волонтерами. Його позитив та оптимізм буквально розповсюджувався на всіх, хто був поряд з ним. Але, не зважаючи на те, що хімія та опромінення вже позаду, остаточну крапку в лікуванні лімфоми можна буде після фінального обстеження – ПЕТ КТ, яке буде за три місяці. Будемо сподіватись почути гарні новини від Віталіка та його мами.

Днями закінчила хіміотерапію Сашенька Лобач. Наразі, дівчинка проходить обстеження та дуже мріє вже поїхати додому. Через місяць ми знову побачимо Сашу у відділенні, коли вона приїде на наступний етап лікування – опромінення.

Не такі гарні новини про Марійку Шелях. Її лікування лейкозу майже завжди співпадало із лікуванням Саші Лобач. Та, на жаль, наприкінці – на останній хімії, у Марійки виникло ускладнення. Біля катетера утворився тромб. І це не дозволило буквально кілька днів докапати хімію. Зараз лікарі роблять все можливе аби усунути таке небезпечне для життя дівчинки ускладнення. Ми просимо молитов для Марійки!

На шостий блок хімії приїхав наш найменший підопічний – Любчик Войтюк. Малюк дуже підріс за останній місяць та став багато розмовляти. Попри страшний діагноз та важке лікування малеча зростає та розвивається, тішить батьків та рідних.

Володя Омельковець також закінчує хіміотерапію. Останні блоки далися хлопцеві нелегко. Чимало ускладнень, через які хімія відкладалась та переривалась, постійно дошкуляли Володі. Та попри все це лікування лімфогранулематозу продовжується. Попереду у хлопця ще курс опромінення. То ж йому знову буде потрібна ваша підтримка та допомога.

У Лесковець Вероніки триває перший протокол хімії. Початок лікування у дівчинки виявився складним. Порівняно з іншими дітками вже на першому протоколі у Вероніки виникло чимало ускладнень: від запалення легенів до проблем із кишківником. Та дівчинка за 2,5 місяці вже звикла до відділення та продовжує лікування.

Непростий час і у її тезки – Вероніки Ковтунович. За останній місяць дівчинка постійно «застрягала» в лікуванні то через низькі аналізи, то через високу температуру. Тому нашу Вероніку-щебетушку ми набагато рідше бачили веселою та усміхненою.

Наразі вдома відпочивають Сашко Юхимчук, Христинка Гром та Галина Рудяк. Новини про них ми розмістимо, коли вони будуть повертатись для продовження лікування. Також найближчим часом з’являться історії новеньких дітей, які нещодавно поступили у відділення.

Ми просимо у вас допомоги та підтримки для діток онкогематології!

Контактні дані

Юлія Кутик (координатор) – (097) 93-807-54

КАРТКА ПРИВАТБАНК

№ 5169 3305 1050 4746

(картка відкрита на голову фонду «Скарбниця Надії»,

Кутик Юлію Миколаївну, і прив’язана до поточного рахунку фонду)

Призначення платежу – добровільна пожертва для (прізвище дитини)

ПРИВАТБАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ37685693

р/р 26007054713460

КБ” ПриватБанк“

МФО 333391

Призначення платежу – добровільна пожертва для (прізвище дитини)

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*