Благодійний фонд Скарбниця Надії

Знову маємо новини про наших підопічних і спішимо поділиться ними. Гарна новина про Володю Омельковця. Хлопець закінчив хіміотерапію! Та вже розпочав курс опромінення. Між цим Володя встиг поїхати на тиждень додому. Це стало стимулом продовжувати далі лікування. Адже він дуже мало часу проводив вдома під час всього лікування. Надто важко воно проходило. Хлопець, як і завжди, перебуває в гарному настрої. Близько двох тижнів, якщо не буде ускладнень, триватиме опромінення у Володі.

Лесковець Вероніка потихеньку наближається до завершення першого протоколу хімії. Дівча вже звикло до відділення. Дуже полюбляє творчі заняття. Хоча через вік та непосидючість їй важко встигати робити поробки. Та фінальну частину занять – фотографування з виробами Вероніка ніколи не пропускає. Вже добігає до кінця четвертий місяць лікування дівчинки. Вона дуже сумує за домівкою, адже за весь цей час ще не залишала стін лікарні.

Сусідка меншої Вероніки – Вероніка Ковтунович також день за днем, поступово проходить лікування нефробластоми. Хімія, опромінення. Дівчинка стійко це все витримує. Попри ускладнення, як то температура, лікування просувається вперед. В родині дівчинки також поступово налагоджується побут. За цей час, від липня, коли згорів їх будинок, побудовано нову домівку. Це тішить, адже попереду зима. Багато людей прийшло на допомогу і Веронічці, і її родині. Щиро дякуємо всім вам!

Сашко Юхимчук продовжив останній блок хімії. Від самого початку цього блоку хлопчика спіткали самі різні ускладнення: посипались аналізи, потім запалення легенів та підозра на грибкове ураження. Поступово Саша вийшов з цього стану. І вже за кілька днів він закінчує шостий блок хімії. За кілька днів у хлопчика день народження. На превеликий жаль цей день йому доведеться провести у стінах відділення. Але  вже знайшлись добрі люди, які зможуть порадувати його в цей день та зробити день народження святковим!

Тривожні новини про Любчика Войтюка, Христинку Гром та найстаршу дівчину в нашому відділенні – Галю Рудяк. Всім їм збільшено кількість блоків хімії. Кожному з них добавлено по два блоки додатково. Так як хвороба не відступає, лікування цих дітей буде довшим, ніж очікувалось. Ці новини  засмутили всіх нас, але продовжувати лікування вкрай необхідно! Ми дуже просимо вас не залишити цих дітей без допомоги та підтримки!

Контактні дані

Юлія Кутик (координатор) – (097) 93-807-54

УКРСИББАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26009336789200

АТ “УкрСиббанк”

МФО 351005

Призначення платежу – добровільна пожертва для (прізвище дитини)

КАРТКА ПРИВАТБАНК

№ 5169 3305 1050 4746

(картка відкрита на голову фонду «Скарбниця Надії»,

Кутик Юлію Миколаївну, і прив’язана до поточного рахунку фонду)

Призначення платежу – добровільна пожертва для (прізвище дитини)

ПРИВАТБАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ37685693

р/р 26007054713460

КБ” ПриватБанк“

МФО 333391

Призначення платежу – добровільна пожертва для (прізвище дитини)

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*