Благодійний фонд Скарбниця Надії

Дуже хочемо поділитись з вами, наші друзі та помічники, новинами про наших підопічних. Спочатку про наших новеньких хлопців. Вітрук Вталій вже повністю «втягнувся» в лікування. Щоденні крапельниці, обстеження, аналізи точно не дадуть засумувати у відділенні. Хлопець вже дуже швидко орієнтується у ліках, які йому призначає. І цілком самостійно може на цю тему спілкуватись з нами, коли мама відлучилась, а ліки треба замовити. Це і не дивно: він все ж таки 16-річний студент училища! А доброзичливий характер Віталіка одразу налаштовує на легке спілкування.

Дем’янчук Максим щойно пройшов третій блок хімії, без особливих неприємностей. І це дуже тішить. Перед цим блоком хлопчик мав би пройти спеціальне обстеження в Києві. На жаль через підвищення температури тіла довелось відкласти це обстеження. Сподіваємось, що цього разу у Максимка все складеться.

Іваньоха Сашко відновився після останньої хімії, і лікар відпустила його додому відпочити. Сашкові треба набратись сил, адже попереду ще два блоки. А мама дуже хвилюється за старшу донечку, яка залишилась на руках у бабусі. Мамі треба і побачити її і поспілкуватись з нею. А ще старша сестричка дуже сумує за Сашком.

Тарнавська Настя звершила лікування. Наразі дівчинка потроху відновлюється та проходить остаточні обстеження. На деякі довелось їхати до Києва. Але настрій і дівчинки, і мами бойовий. І вони швидко та впевнено долають це все!

Буткус Діма продовжує лікування грибкової інфекції. Це лікування непросте, тривале та дорого вартісне. Дякувати Богу, дорогі ліки – кансидас, для лікування вже є у відділенні. Наразі, найголовніше набратись терпіння та пройти це все лікування.

Також є нові дітки, історії яких вже дуже скоро з’являться у нас на сайті. І ми знову будемо просити вас подарувати шанс на одужання цим діткам, допомогти їм та підтримати їх.

Всі ці діти поступово рухаються вперед, до одужання. Це величезна заслуга кожного з вас. Адже ви підтримуєте матеріально і морально, не забуваєте у молитвах. Ви можете підтримати наших підопічних, перерахувавши кошти із вказанням прізвища та ім’я дитини.

Контактні дані
Юлія Кутик (координатор) – (097) 93-807-54

Реквізити для надання допомоги:
УКРСИББАНК
БФ “Скарбниця Надії”
ЄДРПОУ 37685693
р / р 26009336789200
АТ “УкрСиббанк”
МФО 351005
Призначення платежу – добровільна пожертва для (прізвище та ім’я дитини)

КАРТКА ПРИВАТБАНК
Картка № 5169 3305 0192 5611
(картка відкрита на голову фонду «Скарбниця Надії»,
Кутик Юлію Миколаївну, і прив’язана до поточного рахунку фонду)
Призначення платежу – добровільна пожертва для (прізвище та ім’я дитини)

ПРИВАТБАНК
БФ “Скарбниця Надії”
ЄДРПОУ 37685693
р/р 26007054713460
КБ “ПриватБанк”
МФО 333391
Призначення платежу – добровільна пожертва для (прізвище та ім’я дитини)

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*