Благодійний фонд Скарбниця Надії

Розповідаючи про наших підопічних та нове в їх лікуванні, хочеться розпочати та звернути увагу на нашу «прикрасу» відділення – найстарших дівчат. Це дві Марійки та Іванна.

Marijka1Ми вже писали, що Марійка Віднічук раніше запланованого часу приїхала до відділення. Все через ускладнення зі шлунком. До четвертого блоку хімії дівчинка мала б відпочивати вдома. На жаль, хвороба вносить свої корективи і вже зараз Марія в лікарняній палаті. Минулого тижня ми оголосили збір коштів для придбання ліків на суму 5400 гривень. Наразі це прохання ще актуальне. Тому ми просимо допомоги для Марійки Віднічук!

Коханевич Марійка лімфогранулематоз

Марійка Коханевич знову у відділенні продовжує лікування. Заплановано ще два блоки хімії. Препарати для неї – Мітоксантрон та Цитозар, відсутні в лікарні. Тому нам треба терміново зібрати понад 10 тисяч гривень для оплати «хімії» для Марійки. Просимо вас допомоги аби розрахуватись з аптекою!

IvankaІванка Щетиніна повернулась з нетривалого відпочинку вдома, майже одразу пройшла черговий блок хімії. Два тижні тому нам необхідно було терміново зібрати понад 20 тисяч гривень на медикаменти для Іванни. Сума здавалась не підйомною! Але завдяки небайдужим людям кошти були зібрані вчасно. Дякуємо всім небайдужим! Та окремо щиро дякуємо благодійнику, який «закрив» наше прохання, перерахувавши одразу 20 тисяч гривень для Іванни! Завдяки вашій допомозі дівчина встигла пройти вчасно наступну сходинку лікування та стати ближчою до одужання.

Непроста ситуація з лікуванням у Максима Гаврилюка. Хлопець проходить 41-денний протокол хімії. Протокол тривалий, важкий. Організм хлопця виснажений, тому відбуваються зупинки в лікування через «обвал» аналізів. Відповідно витрачаються чималі кошти не тільки на саму хімію, а й на відновлення та підтримку організму. Відповідно до фізичного стану і емоційний стан хлопця страждає від важкого лікування рецидиву лейкоза. Поряд з хлопчиком постійно перебуває мама, для якої це лікування також є важким та виснажливим. Завдяки підтримці небайдужих людей лікування хлопця триває. Макс та його мама щиро вдячні за допомогу! Просимо вас не залишайте їх без уваги та допомоги! Без вас їм не подолати страшну хворобу.

Сереберко Дмитро саркома Юінга

Діма Среберко днями повернувся до відділення. Хлопець продовжує лікування саркоми. Попереду ще кілька блоків. Лікування з кожним днем стає важчим, адже організм вже виснажений  та з кожним блоком все важче і важче відновлюється. За кілька тижнів у хлопця планова консультація в Києві. Столичні фахівці вирішуватимуть чи вже зніматимуть гіпс з руки, з яким Діма вже ходить кілька місяців. До речі через вимушене положення руки, хлопець вправно працює пальцями ноги на ноутбуці!

Коломійчук Роман

Ярославчик Гамза закінчив восьмий блок хімії та зараз відпочиває вдома. Також вдома знаходяться щебетушка Сніжана Васільєва та Рома Коломійчук. Дні проведені вдома надзвичайно корисні та важливі для діток! Вони відпочивають від важкого лікування, відновлюються, а також спілкуються з рідними та друзями. Цей час дає їм відчуття та впевненість в тому, що після лікування вони неодмінно повернуться до звичайного життя.

Климов Андрій вже завершив основне лікування лімфогранулематозу. За кілька тижнів у хлопця контрольне обстеження, по результатах якого лікарі зроблять остаточний висновок. Отже, з нетерпінням чекаємо на це.

Такими були основні новини про наших дітей. Щотижня ми розміщаємо більш детальні новини та прохання про допомогу. Щиро вдячні вам, наші друзі та помічники, за вашу допомогу. Адже саме завдяки вам у цих діток є шанс на одужання та повернення до повноцінного дитячого життя!

Координатор Юлія Кутик 097 93 807 54

Реквізити для надання допомоги:

УКРСИББАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р / р 26009336789200

АТ “УкрСиббанк”

МФО 351005

Призначення платежу – добровільна пожертва для (прізвище дитини)

КАРТКА ПРИВАТБАНК

Карта № 5169 3305 0192 5611 (картка відкрита на голову фонду Кутик Юлію Миколаївну та прив`язана до поточного рахунку фонду)

Призначення платежу – добровільна пожертва для (прізвище дитини)

ПРИВАТБАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р / р 26007054713460

КБ “ПриватБанк”

МФО 333391

Призначення платежу – добровільна пожертва для (прізвище дитини)

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*