Благодійний фонд Скарбниця Надії

Дітей в онковідділенні значно побільшало. У коридорі неначе  у вулику: і великі, і малі. На вулиці стало швидко темніти, холодно – от і гуртуються всі у холі на диванчиках; розвіятись, поспілкуватись. У палатах зазвичай залишилися тільки ті дітки, які підключені до крапельниць. Загалом настрій у всіх грайливо-передсвятковий. Всі наперебій починають обговорювати новорічні свята, і мабуть саме ці думки відволікають і дітей, і батьків від лікарняних буднів. Перший зимовий місяць – грудень вселяє надії на зміни як у погодних умовах (очікування першого морозу та снігу) , так і у новорічному настрої та очікуванні дива – діти почали писати листи до Святого МиколаяІ коли їхні оченята так довірливо дивляться на тебе, ти мимоволі відчуваєш себе посередником утілення дитячих мрій. Складається враження: якщо ми, дорослі, які давно виросли з дитячих мрій, але все одно, йдучи назустріч мріям дітей (не простих дітей, а хворих, особливих, деякі з них балансують на межі виживання), передаємо «власноруч» листа для святого Миколая – реально починаємо вірити у те, що їхні мрії обов’язково повинні здійснитися.

Є у нас новини про наших підопічних. Відділення вкотре гостро потребує розширення території, це пов’язано і з тим, що почастішали випадки застудних захворювань, куди потрапляють діти з онкодіагнозами, навіть якщо це банальна застуда. Тому і хвилюються батьки, що всі пацієнти знаходяться у одному відділенні – як ті, що лікуються від раку, так і ті, що «підхопили» застуду, оскільки діти, які проходять терапевтичне лікування онкозахворювань, через гранично занижений імунітет дуже чутливі до різних вірусних ускладень.

Спочатку новини про дівчат.

Сніжана Васільєва потроху рухається вперед. Днями знову повернулась для продовження лікування. На жаль, дитина недовго тішилася рідною домівкою! А все через те, що у  неї дуже “обвалюються” аналізи і вона надовго затримується у відділенні. Не обходиться без донорів. Але, не зважаючи на це, Сніжана дуже привітна, підтримує контакт та товаришує  і з іншими дітками у відділенні, і з волонтерами, і з медсестричками.

Струк Вікторія рецидив лейкозу

Віка Струк. Заступила на останній блок. Наразі дівчинка цілодобово перебуває під крапельницею. Складається враження, що у дитини найдовший шлях до одужання порівняно з іншими підопічним лікарні, та терпіння і позитиву в неї не відняти. Дівчинка на останніх кроках від подолання хвороби, але позитив та оптимізм від неї варто перейняти іншим маленьким пацієнтам.

Ну і про хлопців є що розповісти.

0[4]

Діма Среберко. Два блоки після операції вже пройдено. Тиждень тому хлопець поїхав додому аби відпочити та відновитись до наступного блоку.

Коломійчук Роман

Рома Коломійчук. Заступив на хімію. Скільки ми, волонтери, не спостерігаємо за Ромчиком на творчих заняттях, не перестаємо дивуватися, наскільки хлопчина сконцентровано і серйозно ставиться до кожного завдання. Роман подорослішав, став більше спілкуватися з оточуючими, десь поділась безпосередня дитяча сором’язливість.

Ярослав Гамза пухлина нирки

Ярослав Гамза. Найбільшою проблемою цього хлопчака є нещодавно виявлений гепатит. В поєднанні з онкологічним захворюванням гепатит небезпечний тим, що може «зупиняти» лікування основного захворювання. Дякувати Богу, поки великих зупинок не було. Ярославчик вже зовсім «свій» у відділенні. Товаришує з однолітком Назаром. І коли ці два хлопці разом, то у відділенні не сумно!

0[1]

Назарій Бенза. Пройшов половину лікування лейкозу. Мама хлопчика зауважує, що Назар вже досить легко переносить перебування у відділенні. Але це лише до того часу, поки він грається та спілкується з іншими дітьми. Все кардинально змінюється, коли настає час хімії, і його «прив’язують» до крапельниці. А ще у цього хлопця дуже особливі почуття до лікуючого лікаря. Надзвичайна довіра, любов та повага.

Ваша допомога і підтримка дуже важливі для онкохворих дітей. Ви можете допомогти цим дітям вже сьогодні!

Координатор Юлія Кутик 097 93 807 54

Реквізити для надання допомоги:

УКРСИББАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р / р 26009336789200

АТ “УкрСиббанк”

МФО 351005

Призначення платежу – добровільна пожертва для (прізвище та ім’я дитини)

КАРТА ПРИВАТБАНК

5169 3305 0192 5611, картка відкрита на голову фонду Кутик Юлію Миколаївну та прив`язана до поточного рахунку фонду

Призначення платежу – добровільна пожертва для (прізвище та ім’я дитини)

ПРИВАТБАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р / р 26007054713460

КБ “ПриватБанк”

МФО 333391

Призначення платежу – добровільна пожертва для (прізвище та ім’я дитини)

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*