Благодійний фонд Скарбниця Надії

Дуже швидко промайнули Великодні канікули, коли дітей у відділенні онкогематології було зовсім мало. Більшості з них лікарі дозволили провести цей час по домівках, з рідними. І вже кілька днів поспіль діти стали повертатись в лікарняні стіни. Ось і ми маємо дещо розповісти про наших підопічних.

Новенька дівчинка Рената Лосік повернулась з Інституту раку, де їй була проведена операція на нирці. Малечі призначено 9 блоків післяопераційної хіміотерапії, які будуть поєднуватись з опроміненням. Минулого тижня ми просили про допомогу дівчинці. До початку хімії їй вкрай необхідно було встановити венозний порт, аби уникнути болючих постановок периферичних катетерів та систематичних наркозів в разі постановки «підключичок».

Рената Лосік7

Ми щиро вдячні вам за вчасну допомогу Ренаті! Завдяки вам вона вже заступила на хімію, з встановленим портом! Маленька дівчинка поки ще адаптується до лікарні. Їй дуже важко проводити час під крапельницями. Вона все просить маму піти гуляти. Але принаймні дівчинка не змушена терпіти біль від уколів.

Сніжана Васільєва нефробластома лівої нирки

Сусідкою Ренати по палаті є весела щебетушка Сніжана Васільєва. У цих двох дівчаток один діагноз на двох – пухлина нирки. Тільки Сніжана стає все ближчою до завершення лікування. Черговий блок хімії вона вже отримала. Наразі все залежатиме від показників аналізів, які невпинно «обвалюються» після кожного блоку. Тож найближчими днями Сніжана буде ділити палату з маленькою Ренатою. Сніжана в гарному настрої, із захватом розповідає про концерт, який був влаштований для маленьких пацієнтів лікарні. Чудово, що завдяки небайдужості людей хворі дітки можуть отримувати яскраві враження навіть в лікарняних стінах!

111

Марійка Віднічук продовжує підліковувати серце, з яким виникли ускладнення, і одночасно готується до наступного останнього блоку хімії. Хочеться привернути вашу увагу до цієї дуже сонячної дівчинки. Днями ми вже розміщали прохання про допомогу Марійці. На превеликий жаль коштів надійшло вкрай мало. А на дівчинку ще чекає блок хімії, на який необхідні кошти. Тому ми ще раз вас просимо: допоможіть Марійці завершити лікування та одужати!

Коханевич Марійка лімфогранулематоз

Марійка Коханевич також завершує лікування. Вона трошки «застрягла» на останньому блоці хімії. Через низькі аналізи та погане самопочуття лікарі дзволили дівчині перепочити та навіть відпустили на пару днів додому. Марійка повернулась і вже продовжує останній блок хімії.

Ярослав Гамза пухлина нирки

Ярославчик Гамза також порадував своїм виглядом. Здається він навіть підріс за той час, поки ми його не бачили. Перші дні по поверненню у відділення хлопчак обстежується до того як заступить на вже 10 блок хімії. Ярослав, як і завжди, цілком і повністю зайнятий машинками, яких у нього цілий автопарк, але відчувається що він гарно відпочив вдома та набрався сил.

Також проходить обстеження Іванна Щетиніна. Дівчині також пощастило поїхати до дому на Великодні канікули. Зараз їй необхідно пройти дуже ретельне обстеження, за результатами якого лікарі зможуть вирішити як далі проводити лікування. Попереднє лікування, його наслідки дуже сильно вплинули на організм дівчини. Тому зараз найголовніше не поспішати та ретельно обстежитись.

Кожному з наших підопічних необхідна ваша допомога. Адже лікування раку у дітей – це тривалий та дуже дорогий процес. Без допомоги небайдужих людей родинам, де є такі дітки не впоратись. Вони чекають на допомогу!
Координатор Юлія Кутик 097 93 807 54

Реквізити для надання допомоги:

УКРСИББАНК
БФ “Скарбниця Надії”
ЄДРПОУ 37685693
р / р 26009336789200
АТ “УкрСиббанк”
МФО 351005
Призначення платежу – добровільна пожертва для (прізвище та ім’я дитини)

УКАРТА ПРИВАТБАНК
Карта № 5169 3305 0192 5611 (картка відкрита на голову фонду Кутик Юлію Миколаївну та прив`язана до поточного рахунку фонду)
Призначення платежу – добровільна пожертва для (прізвище та ім’я дитини)

ПРИВАТБАНК
БФ “Скарбниця Надії”
ЄДРПОУ 37685693
р / р 26007054713460
КБ “ПриватБанк”
МФО 333391
Призначення платежу – добровільна пожертва для (прізвище та ім’я дитини)

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*