Благодійний фонд Скарбниця Надії

Дуже просте фото в домашніх стінах. Нічого особливого.
А ми хочемо кричати на все Рівне: “Володя вдома!!!!!!!”
Безмежна подяка всій команді РІВНЕНСЬКИЙ ОЦ ОРТОПЕДІЇ, ТРАВМАТОЛОГІЇ ТА ВЕРТЕБРОЛОГІЇ та особито лікарям Valentyn Piontkovskyi та Пєчніков Сергій! Ви чарівники! Я досі не можу повірити, що ви так спокійно замінили один кульшовий суглоб хлопцеві в понеділок, а другий – в п`ятницю і сказали “А тепер його справа вчитись ходити”.
Величезна подяка кожній людині, яка долучилась до збору коштів. Сума 250 тисяч гривень здавалась нам нереальною, але ми поставили собі за мету зібрати її за рік і вона вже виглядала не такою страшною. Ви ж допомогли зібрати кошти за три місяці! Oksana Maiboroda дякую за твою ідею з різдвяними листівками, завдяки яким зібрано майже 20 тисяч гривень. Ірина Кухарчук дякуємо за дві акції по збору коштів на ліки для Володі в садочку Вишенька. Дядько Валерій за те, що продавали листівки в сніг і холод.
Дякую Юрій Поліщук та всьому колективу БейбіДок. Коли в обласній лікарні заборонили планову госпіталізацію у нас опустились руки. Бо Володя мав планово щомісяця капати ліки і готуватись до операції. Ви без зайвих запитань, безкоштовно погодились капати хлопця і одразу відпускали його додому.
Ну і Юрій Яцюк. Я знаю, ти зараз будеш кричати що то не правда, але без тебе точно нічого б не було. Я не соромлюсь це написати – ти став Володі батьком на один рік.
Ще раз дякуємо всім і бажаємо Володі щасливого життя без болю!

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*