Благодійний фонд Скарбниця Надії

Завдяки вам ми вже замовляємо протези для Володі Омельковця! Станом на 25 січня зібрано 210500 гривень. Тобто ми купуємо протези кульшових суглобів і продовжуємо збирати кошти на операцію. Залишилось зібрати близько 40 тисяч гривень щоб забезпечити хлопця ліками на післяопераційний період.

Закрити збір коштів на протези допомогли:
– працівники компанії РЕНОМЕ, які проводили традиційну акцію Різдвяний передзвін. Цього року акція відбувалась в онлайн-форматі і протягом 8-19 січня було зібрано 38285 гривень. Ці кошти було перераховано на рахунок фонду Скарбниця Надії та порівну розділено між підопічними дітьми, а саме – Володею Омельковцем, Віктором Боричевським, Аліною Селюк та Олегом Сильвеструком;
– адвокат Наталія Савонік передала кошти зі скриньки у сумі 4031 гривню. Це кошти, які люди жертвували за безкоштовні усні консультації, що адвокатське бюро “Савонік та Партнери” надавало протягом грудня-січня;
– мама дитини, якій нещодавно збирали кошти на дороговартісну операцію, анонімно передала 20 тисяч гривень. Операція пройшла успішно і батьки дитини вирішили допомогти Володі.
Безмежно дякуємо всім за допомогу!

Нам залишилось зібрати зовсім небагато, щоб важка операція стала реальністю.
На жаль, у самого Володі новини не дуже хороші. Він приходив до нас офіс кілька днів тому. Ходить хлопець дуже важко, одну ногу не може випрямити і сильно кульгає. Юнак сів на крісло і скривився від болю. Навіть такі прості речі як сісти і встати спричиняють сильний біль у зруйнованих суглобах. Та Володя намагається триматись у бадьорому настрої і дякує всім вам за допомогу.

Координатор Мар`яна Рева (098) 45 26 916.
Для власників карток Приватбанк КАРТА фонду “Скарбниця Надії”
№ 5169 3305 1506 8762 призначення платежу – добровільна пожертва для Омельковця Володимира

Для власників карток Монобанк в розділі “Платежі по Україні” треба набрати назву фонду Скарбниця Надії і вказати суму, яку ви бажаєте пожертвувати.
Для пожертв через інші банки
КБ “Приватбанк”
ЄДРПОУ 37685693
БФ “Скарбниця Надії”
IBAN UA543333910000026007054713460
Призначення платежу – добровільна пожертва для Омельковця Володимира

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*