Благодійний фонд Скарбниця Надії

15-річний Володя з Сарненщини проходить сьомий блок хімії. Кожна хімія стає важчою для хлопця. Адже тривале лікування суттєво виснажує навіть молодий організм. Мама Володі надзвичайно занепокоєна таким станом сина. Минулий тиждень супроводжувався низьким тиском, високою температурою та «падінням» лейкоцитів. І єдиним, що може допомогти хлопцеві – є ліки. І здебільшого це ліки, що піднімають рівень лейкоцитів. Адже допоки ці показники не піднімуться, лікування не буде продовжено.

Володя – один з тих наших підопічних, про кого доводиться дуже часто доводиться писати новини та відкривати збір коштів. Бо коштів, що надходять на рахунок фонду заледве вистачає покрити нагальні потреби в ліках.

Дуже прикро це визнавати, але часто ситуація з Володею зустрічається саме з дорослими хлопцями. Саме для таких хлопців збори коштів ідуть набагато повільніше аніж витрачаються ці кошти. І тому вдвічі боляче за цих хлопців, які розуміють свій діагноз, які бачать розпач батьків, і які знають, що на превеликий жаль для їх одужання замало самого бажання – потрібні чималі гроші. Дитинство, яке має ще тривати у 15 років раптово обривається і настає доросле життя та доросла боротьба з онкологією. І думки «що головне в житті – здоров’я та життя». І все, що Володя зараз може – це спілкуватись з однолітками тут в онкогематологічному відділенні, відволікатись за улюбленим заняттям – малюванням. А ще вірити в одужання та мріяти про далеке майбутнє. Адже він – єдиний чоловік в родині, надійне плече та підтримка для мами та меншої сестрички.

Менш ніж за три тижні в житті Володі відбудеться визначна подія – 16-й день народження. Ні для кого не таємниця, що найбільше бажання хлопця – одужати та забути про хворобу немов про страшний сон. А попереду ще хімія та опромінення. Коштів на ліки катастрофічно не вистачає.

Сьогодні Володі знову призначили препарат для підняття рівня лейкоцитів – Грастим та Олікліномель №4. І це знову 2 тисяч гривень. І так майже щодня. Ми знову просимо у вас допомоги для Володі! Без допомоги небайдужих людей йому та його мамі не подолати страшний діагноз. Будь ласка допоможіть!

Контактні дані

Юлія Кутик (координатор) – (097) 93-807-54

Реквізити для надання допомоги

УКРСИББАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26009336789200

АТ “УкрСиббанк”

МФО 351005

Призначення платежу – добровільна пожертва для Омельковця Володимира

КАРТКА ПРИВАТБАНК

Картка № 5169 3305 1050 4746

(картка відкрита на голову фонду «Скарбниця Надії»,

Кутик Юлію Миколаївну, і прив’язана до поточного рахунку фонду)

Призначення платежу – добровільна пожертва для Омельковця Володимира

ПРИВАТБАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26007054713460

КБ “ПриватБанк”

МФО 333391

Призначення платежу – добровільна пожертва для Омельковця Володимира

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*