Благодійний фонд Скарбниця Надії

Знову у рівненській онкогематології дорослий хлопець – 15-річний Володимир Омельковець з Сарненського району. Знайомство з мамою Володі – це той випадок, коли серце стискається від безвиході. Знову мама, яка виховує двох дітей сама.  До того ж буквально місяць тому вона втратила роботу через скорочення. Знову дорослий хлопець, якому кількість ліків необхідна як дорослому, і тому коштів на медикаменти треба буде врази більше ніж малятам. А найгірше в усій цій ситуації те, що два основні препарати хімії просто відсутні в аптеках. Тобто  Натулан і Блеоцин мама Володі буде купувати у перекупників за готівку.

Чому найбільше випробувань дістається тому, хто і так вже чимало переніс? Мама Володі розповідає, що виховує дітей сама. На допомогу від колишнього чоловіка розраховувати не доводиться. Ось і виходить, що допомогти Володі та його мамі просто немає кому… Тож крім шокуючої звістки про онкологію додаються і чималі фінансові випробування.

Володимир з’явився у відділенні напередодні нового року. А захворів він більше місяця тому. Розпочалось все з болю в горлі та покашлювання. Здавалось, що це звичайна застуда. Але, коли в школі Володя раптово втратив свідомість, стало зрозуміло, що все набагато серйозніше. Обстеження, огляди лікарів… Ніякої причини такого стану хлопця відшукати не вдалось. Для більш ретельного обстеження Володимира направили в Рівне, у відділення онкогематології. І вже тут було з’ясовано, що у нього лімфогранулематоз.

Непосидючий 15-річний хлопець, який вів активний спосіб життя, який любить футбол та волейбол раптово опинився на лікарняному ліжку. І причина – небезпечна хвороба, яка може забрати життя. Часу для роздумів ані мама хлопця, ані він сам не мають. Треба шукати шляхи порятунку. Оскільки зараз в родині єдиний дохід – це пенсія по інвалідності Володі, то без допомоги небайдужих людей просто не обійтись.

Володі призначено 6 блоків хімії. Минулого тижня йому встановили венозний міні порт. І вже сьогодні розпочинається хімія. Оскільки фонд не може купувати ліки за готівку, то мама хлопця змушена була купити Натулан та Блеоміцин самостійно. На це було витрачено близько 7 тисяч гривень. Де шукати гроші далі на ці ліки – невідомо. А крім них Володі потрібні супроводжуючі ліки на суму 2800 гривень:

Глюкоза 5% 400 мл – 36 фл.

Фізрозчин 400 мл – 36 фл.

Калію хлорид 7,5% 100 мл – 10 фл.

Сода буфер 100 мл – 20 фл.

Мама Володі змогла знайти кошти аби придбати хімію на перший блок. А вже на супроводжуючі ліки грошей немає. Тому була змушена звернутись по допомогу до фонду. Адже лікування сина і надалі буде нелегким фінансовим випробуванням для звичайної сільської безробітної жінки.

Ми звертаємось до вас з проханням допомогти Володі пройти важкий шлях – лікування лімфогрануломатозу. Він чекає на допомогу!

Контактні дані

Юлія Кутик (координатор) – (097) 93-807-54

Реквізити для надання допомоги

УКРСИББАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26009336789200

АТ “УкрСиббанк”

МФО 351005

Призначення платежу – добровільна пожертва для Омельковця Володимира

КАРТКА ПРИВАТБАНК

Картка № 5169 3305 0192 5611

(картка відкрита на голову фонду «Скарбниця Надії»,

Кутик Юлію Миколаївну, і прив’язана до поточного рахунку фонду)

Призначення платежу – добровільна пожертва для Омельковця Володимира

ПРИВАТБАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26007054713460

КБ “ПриватБанк”

МФО 333391

Призначення платежу – добровільна пожертва для Омельковця Володимира

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*