Благодійний фонд Скарбниця Надії

«Мій син – Володимир Омельковець лікується в онкогематологічному відділенні Рівненської обласної дитячої лікарні. Діагноз – лімфома Ходжкіна. Лікування – це шість блоків хімії та опромінення. Першу хімію Володя переніс нормально. Але вже другий блок дався нам тяжче. Більшість часу син лежав. Нічого не їв. Раптово впали аналізи, почала підніматись температура, з‘явився стоматит. Важко було їсти та пити, навіть розмовляти. Ранки в роті дуже сильно боліли. Дуже тяжко дивитись на страждання дитини, коли ти ніяк не можеш полегшати її стан. Володя до хвороби був рухливий, ніколи не сидів на місці, вмів розсмішити та розважити, з ним ніколи не було сумно. «Душа компанії» – це саме про нього! А зараз моя дитина мучиться від болю. І серце матері дуже тяжко переживає це все.

Але Володя дуже хоче лікуватись та одужати! Після другого блоку він пройшов обстеження – КТ. Хвороба добре піддається лікуванню. Але так багато ще попереду! А найстрашніше – це те, що для порятунку моєї дитини треба кошти. Кошти на ліки, кошти на обстеження. А де взяти мені гроші, коли щодень я біля сина в лікарні? Дякувати Богу, що є на світі люди, яким не байдужа чужа біда! Без таких людей ми не змогли б пройти два блоки хімії. Хай ваша доброта вернеться вам!  Ми з сином дуже сподіваємось, що ви не залишите нас наодинці з страшною хворобою!

Зараз у Володі низькі аналізи. Через це він не може продовжувати лікування. Щодень призначаються ліки. Я дуже прошу вас допомогти моєму сину одужати!»

Останні два тижні постійно є потреби в ліках для Володі. Серед них:

Урсофальк 250 мг капс. – 1 уп.

Олікліномель №4 – 1 пак.

Еспа-Ліпон 600 мг амп. – 1 уп.

Панангін амп. – 1 уп.

Преднізолон 30 мг амп. – 3 уп.

Фізрозчин 200 мл – 24 фл.

Так, на кожен такий перелік потрібно як мінімум 2-3 тисячі гривень. Кошти, які надходять на рахунок фонду для Володимира, динамічно витрачаються на ліки. Тому знову і знову ми звертаємось до вас з проханням допомогти 15-річному хлопцеві з Сарненщини продовжувати лікування!

Контактні дані

Юлія Кутик (координатор) – (097) 93-807-54

Реквізити для надання допомоги

УКРСИББАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26009336789200

АТ “УкрСиббанк”

МФО 351005

Призначення платежу – добровільна пожертва для Омельковця Володимира

КАРТКА ПРИВАТБАНК

Картка № 5169 3305 0192 5611

(картка відкрита на голову фонду «Скарбниця Надії»,

Кутик Юлію Миколаївну, і прив’язана до поточного рахунку фонду)

Призначення платежу – добровільна пожертва для Омельковця Володимира

ПРИВАТБАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26007054713460

КБ “ПриватБанк”

МФО 333391

Призначення платежу – добровільна пожертва для Омельковця Володимира

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*