Благодійний фонд Скарбниця Надії

Нашого Володю Омельковця вчора прооперували. Замінено правий кульшовий суглоб. Суглоб був в дуже поганому стані, як Володя взагалі ходив – незрозуміло. Другий суглоб будуть замінювати пізніше, анестезіолог вирішив не тримати хлопця довго під наркозом зважаючи на те, скільки хіміотерапій та наркозів вже довелось витримати Володі.
Подяка всім, хто долучився до збору коштів на суглоби і на медикаменти. Ви неймовірні! Завдяки вам ця операція стала реальністю.
Особлива подяка лікарю Пєчнікову Сергію. Док, ви найкращий! Ми у фонді вже жартуємо, що ви наш штатний лікар, але давайте вже ми не будемо більше всі по черзі до Вас потрапляти.
Величезна подяка Юрію Яцюку, якого в лікарні вже вважають батьком Вовчика. Юра провів хлопця через весь передопераційний період, бігав за всіма аналізами, ліками та всім іншим, узгоджував з лікарями всі нюанси. Подяка Віталію Вітруку – це вірний друг, з яким Володя проходив разом хіміотерапію в одній палаті. Вчора коли нам сказали, що Вовку забирають на операцію, мама хлопця одразу залишила маленького синочка і виїхала з села на Рівне, а Віталік перший приїхав до лікарні щоб підтримати друга.
Дякуємо всім вам, неймовірні люди!

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*