Благодійний фонд Скарбниця Надії

Продовжуємо збір коштів для Володі і дякуємо всім, хто долучається!
Поки йде збір коштів Володя вчиться в ліцеї і паралельно проходить лікування. Він регулярно капається золендроновою кислотою щоб наситити кістки кальцієм та зменшити ризик того, що протези будуть погано приживатись. Хлопця постійно підтримують його друзі – Юрій Яцюк, якому робили таку ж операцію на одну ногу і Віталік Вітрук, що лежав з Володею разом в онкогематології і паралельно з ним проходив хіміотерапію.

Станом на 17 грудня для Володі Омельковця зібрано 174 тисячі гривень. Це вже 70% від необхідної суми на операцію. Нам треба зібрати всього 30 тисяч гривень і ми можемо оплачувати одразу два протези.

Дякуємо кожному, хто долучився до збору коштів!

Лікарняні клоуни Sasha Vaskin та Юрій Яцюк, які переодягнулись у костюми Святого Миколая та разом зібрали 17395 гривень. Дякуємо вам та всім, хто запросив вас до себе!
Дякуємо ГО “Воїни світла” за пожертву у розмірі 10 тисяч гривень! Ми були вражені, коли Ольга Шопук передала нам конверт зі словами “Тут небагато. Ми знайшли пункт прийому пластикових кришечок і здали кришечки на суму 5000 гривень. Ну і ще 5000 ми доклали від себе”. Звичайно, ми ввічливо подякували, але хотілось крикнути: “Ви там взагалі нормальні? 10 тисяч – невелика сума???” Дякуємо вам!!!

Подяка учням 8-Б класу Рівненської гуманітарної гімназії та їх батькам за пожертву в сумі 3500 гривен!

Величезна подяка депутату міськради Oksana Maiboroda, яка реалізовує ідею з різдвяними листівками. На жаль, через локдаун нам довелось забрати скриньки в кількох закладах. Тим не менш завдяки листівкам вже зібрано 13520 гривень. З них 8 тисяч гривень передала депутат міської ради Катерина Марчук, 2 тисячі зібрав Дядько Валерій. У нас ще є листівки, ви можете їх придбати за благодійну пожертву в скриньку на офісі Благодійний Фонд “Скарбниця Надії”, у магазині КТС за адресою вул Чорновола 17а 17a_juice_bar та у кав`ярні Kavasutra.
Долучайтесь!
#ДоброМаленькимНеБуває
#РазомМожемоБільше

Координатор Мар`яна Рева (098) 45 26 916.

Для власників карток Приватбанк КАРТА фонду “Скарбниця Надії”
№ 5169 3305 1506 8762 призначення платежу – добровільна пожертва для Омельковця Володимира

Для власників карток Монобанк в розділі “Платежі по Україні” треба набрати назву фонду Скарбниця Надії і вказати суму, яку ви бажаєте пожертвувати.

Для пожертв через інші банки
КБ “Приватбанк”
ЄДРПОУ 37685693
БФ “Скарбниця Надії”
IBAN UA543333910000026007054713460
Призначення платежу – добровільна пожертва для Омельковця Володимира

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*