Благодійний фонд Скарбниця Надії

Менш ніж за тиждень ми будемо традиційно відзначати #ЩедрийВівторок – це всесвітній рух добрих справ, який слідує одразу за Днем подяки та днем різноманітних знижок Чорною п`ятницею. У Щедрий вівторок люди можуть висловити свою подяку, зробивши добру справу або пожертвувати кошти, які їм вдалось знекономити на знижках.
Цього року ми просимо вас долучитись до збору коштів на операцію для нашого давнього знайомого Володі Омельковця. Сума до збору – 250 тисяч гривень.

Ви давно знаєте цього хлопця. З Володею ми вас познайомили ще у 2017 році, коли він потрапив до онкогематології. Більше двох років дуже важкого лікування, хіміотерапія та опромінення. Рак відступив. Його вдалось подолати, зціпивши зуби та зібравши останні сили. На жаль, хіміотерапія вдарила по слабкому місцю – у Володі зруйнувались кульшові суглоби. Хлопець постійно страждає від болю і деякі дні не може встати з ліжка. Ситуація дуже складна і нам терміново треба зібрати 250 тисяч гривень на операцію по заміні двох суглобів. Вартість одного суглоба 102 тисячі гривень і близько 50 тисяч гривень будуть вартувати ліки на післяопераційний період.
Просимо всіх долучитись до збору коштів. Сума дуже велика, але без операції Володя не зможе ходити навіть на милицях.
Реквізити:
Для власників карток Приватбанк КАРТА фонду “Скарбниця Надії”
№ 5169 3305 1506 8762 призначення платежу – добровільна пожертва для Володимира Омельковця
Для власників карток Монобанк в розділі “Платежі по Україні” треба набрати назву фонду Скарбниця Надії і вказати суму, яку ви бажаєте пожертвувати.
Для пожертв через інші банки
КБ “Приватбанк”
ЄДРПОУ 37685693
БФ “Скарбниця Надії”
IBAN UA543333910000026007054713460
Призначення платежу – добровільна пожертва для Володмира Омельковця
Робити добрі справи- легко. Переконайтесь і ви.

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*