Благодійний фонд Скарбниця Надії

Кожний раз спілкуючись з мамою Володі Омельковця, Аллою дивуюсь де вона бере сили та знаходить надію. 30 грудня виповниться два роки як її син опинився в онкогематології і поки що не зрозуміло коли вже Володя зможе остаточно поїхати додому. На жаль, у хлопця серйозні проблеми зі здоров`ям.

Володя давно завершив лікування лімфогранулематозу, але хвороби його поки не залишають. Протягом кількох місяців хлопець боровся з тромбом на нозі та з грибковим ураженням легень. Зараз з тромбом ситуація краща. Що з легенями поки остаточно не зрозуміло, чекаємо вердикту лікарів з Києва.

Хіміотерапія так би мовити вимила з кісток хлопця кальцій. Володя проходить курс лікування препаратом Бластер для насичення кісток кальцієм. Цей препарат має одну особливість – якщо він ефективно діє, то пацієнт відчуває ніби він важко хворіє грипом. Це саме сталось у Володі під час першого введення ліків. Хлопця трясло і в нього піднялась температура більше позначки 41 градус. Всі дуже перелякались, та після капання є покращення з ногами, вони не так сильно болять і Володя краще ходить.

Зараз Вовка знову лежить в лікарні і капає той самий препарат Бластер.

В лікарні у хлопця з`явилась нова розвага – складання картин в техніці алмазний живопис. Ця кропітка робота Володі подобається, вона допомагає швидше провести час під крапельницями.
У хлопця почала вже почала скакати температура. Володі призначили антибіотик Авелокс 10 фл, але у мами вже немає коштів. Крім того хлопцеві ще треба купити препарат Оменакс 40 мг 30 фл та голки до венозного порта 10 шт.

Всього необхідно терміново зібрати 16400 гривень щоб Володя зміг продовжити лікування.

Дуже просимо про допомогу. Родина фінансово повністю виснажена. Мама сама виховує сина та доньку і жодної допомоги від колишнього чоловіка не має.

Мар`яна Рева (координатор) – (098) 45-26-916

КАРТКА ПРИВАТБАНК № 5169 3305 1506 8762
(картка відкрита на голову фонду «Скарбниця Надії»,
Реву Мар’яну Володимирівну і прив’язана до поточного рахунку фонду)
Призначення платежу – добровільна пожертва для Володимира Омельковця

ПРИВАТБАНК
БФ “Скарбниця Надії”
ЄДРПОУ 37685693
р/р 26007054713460
КБ “ПриватБанк”
МФО 333391
Призначення платежу – добровільна пожертва для Володимира Омельковця

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*