Благодійний фонд Скарбниця Надії

Ми  кілька місяців не писали новин про Володю Омельковця. Хлопець завершував курси хіміотерапії і зібраних коштів було достатньо щоб купувати необхідні медикаменти. Потім були два довгі курси опромінення на різні ділянки тіла. Зазвичай під час опромінення не використовується багато медикаментів тому не було потреби збирати кошти.  Володі було важко та морально він тримався бо вірив, що скоро поїде додому. Після опромінення хлопець справді поїхав додому і всі ми розраховували на те, що не побачимо його в онкогематології аж до того часу поки він не привезе з Києва результати контрольного ПЕТ-КТ. Це обстеження проводять через три місяці після завершення лікування лімфоми щоб остаточно переконатися що хворобу подолано і в організмі все «чисто». Володю чекають в столиці 13 березня.

Та проблеми не припиняються. В Володі практично постійно тримається підвищена температура. Місяць тому Володя лежав в онкогематології через проблеми зі шлунком. А зараз знову лікарня. На цей раз тромбоз в нозі, який вже був в хлопця після сьомого блоку хіміотерапії і який тоді довго лікували.

Сьогодні до нас подзвонила мама Володі і попросила про допомогу. Щодня треба купувати ліки і гроші, зібрані мамою на поїздку до Києва на ПЕТ-КТ тануть на очах. Мама коротко розповіла про сина: «Моя дитина перенесла вісім блоків хімії. А потім ще тридцять шість сеансів опромінення. Після опромінення у Володі почала підніматись температура. Ми приїхали в лікарню і виявили, що в нього крововилив в шлунку. Ми одразу почали лікування і думали що все погане вже ми пройшли, але не тут то було. Син став кульгати на одну ногу. Ми знову зробили обстеження і виявили тромбоз ноги. І знову ми в лікарні почали лікування щоб подолати тромбоз.»

Зараз Володі капають Гепарин та Авелокс. Два флакони Авелоксу були в лікарні, три довелося докупити мамі, витративши майже три тисячі гривень. Також Володя змушений постійно приймати таблетки Урсофальк для покращення роботи печінки  та Ксарелто для лікування тромбозу.

Мінімальна сума коштів, які треба зібрати вже зараз 3000 гривень. Допоможіть хлопцеві завершити лікування і повернутися додому!


Контактні дані

Юлія Кутик (координатор) – (097) 93-807-54

Реквізити для надання допомоги

УКРСИББАНК

БФ «Скарбниця Надії»

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26009336789200

АТ «УкрСиббанк»

МФО 351005

Призначення платежу – добровільна пожертва для Омельковця Володимира

КАРТКА ПРИВАТБАНК

Картка № 5169 3305 1050 4746

(карта БФ «Скарбниця Надії», але за банківськими правилами вона повинна бути емітована на фіз. особу – голову правління фонду, Кутик Юлію Миколаївну)

Призначення платежу – добровільна пожертва для Омельковця Володимира

ПРИВАТБАНК

БФ «Скарбниця Надії»

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26007054713460

КБ «ПриватБанк»

МФО 333391

Призначення платежу – добровільна пожертва для Омельковця Володимира

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*