Благодійний фонд Скарбниця Надії

Дітвора з рівненської онкогематології продовжує лікування. Зараз наше відділення знову переповнене. Те, що називається «яблуку ніде впасти». Жодного вільного місця! Жодне місце не буває порожнім ні дня! Та не дивлячись на таку обстановку в відділенні у нас  є хороші новини. З них і хочеться почати. Нерозлучні подружки і сусідки по палаті – Марійка Шелях і Сашенька Лобач поїхали додому.

Нарешті Марійка потроху відновилася після двох блоків з метотрексатом! Ми знаємо, як ви всі хвилювались за дівчинку. І завдяки вашим молитвам та фінансової підтримки самопочуття Маріі щодня ставало краще. Стали гоїтися ранки від стоматиту, вже не піднімалася температура. Дівчинка вже почала брати активну участь в творчих заняттях і навіть не забула зробити вітальну листівку для хлопчика-іменинника. З огляду на стан Марійки, лікуючий лікар дозволила їй поїхати додому.

У Сашеньки Лобач трохи інша причина поїздки додому. Гепатит. Печінкові проби стійко «тримаються». Такий стан не дозволяє продовжувати лікування лейкозу. Тому, отримавши подальше лікування гепатиту, дівчинка поїхала додому. Адже вдома і стіни лікують!

Сашенька Киричик продовжує хімію. Їй трохи сумно без Марійки і тезки Саші Лобач. Адже старша Марійка завжди знаходила можливість і сили погратися з меншими дівчатками. А яку бешкетну фотосесію вони втрьох організували! І результат – чарівні подружки на фото! Саша недавно пройшла МРТ. Є позитивна динаміка, але до закінчення лікування ще далеко. Тому ми просимо у вас допомоги для Саши Киричик.

Віталій Вітрук продовжує останній протокол хіміотерапії. Перші тижні протоколу хлопець почував себе непогано. Але подальше лікування стало проходити вже складніше. Хоча Віталік не засмучується. Він впевнено рухається до своєї мрії – бути здоровим. Попереду у нього ще і хімія, і опромінення.

Володя Омельковець закінчує шостий блок хімії. Ситуація у хлопця непроста. Попередня КТ не показала позитивну динаміку. Дуже хочеться вірити, що зараз, після цього блоку ситуація зміниться. Поки залишається сподіватися і вірити!

Приїхала до відділення Софійка Мартинчук. У дівчинки черговий блок з Темодалом. Мама дещо занепокоєна станом дочки: як буде переноситься хімія. Але зараз важливо продовжувати призначене лікування.

Андрій Антонюк потроху відновлюється. Спасибі всім, хто прийшов на допомогу на минулому тижні, коли ми терміново шукали гроші на Біовен для хлопчика! Завдяки вам Андрій отримав необхідні ліки.

Галя Рудяк закінчила другий блок хімії. Дівчина вже адаптувалася і до відділення, і до лікування лімфогрануломатозу. Вона дуже світла і позитивна. Ось так зайдеш в палату і не помічаєш проведеного за спілкуванням часу. Але, не дивлячись на тендітність, Галя дуже терпляча. Велика кількість малюків у відділенні не дає цій дівчинці «розкисати». Як тільки вона відчуває себе краще, то відразу ж бере в руки вишивку бісером. Якщо Галя з вишивкою, значить, справи не погані!

Ми щиро вдячні всім, хто приходить на допомогу нашим підопічним! У них є шанс на здорове майбутнє. Будь ласка, не забувайте про це!

Контактні дані

Юлія Кутик (координатор) – (097) 93-807-54

Реквізити для надання допомоги:

УКРСИББАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26009336789200

АТ “УкрСиббанк”

МФО 351005

Призначення платежу – добровільна пожертва для (прізвище та ім’я дитини)

КАРТКА ПРИВАТБАНК

№ 5169 3305 0192 5611

(картка відкрита на голову фонду «Скарбниця Надії»,

Кутик Юлію Миколаївну, і прив’язана до поточного рахунку фонду)

Призначення платежу – добровільна пожертва для (прізвище та ім’я дитини)

ПРИВАТБАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ37685693

р/р 26007054713460

КБ” ПриватБанк“

МФО 333391

Призначення платежу – добровільна пожертва для (прізвище та ім’я дитини

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*