Благодійний фонд Скарбниця Надії

Ще донедавна Емілія зростала життєрадісною, здоровою та повною енергією дитиною.
В один момент дівчинка почала прикульгувати на одну ніжку, а потім і зовсім не змогла ходити. Більш ніж місяць дівчинці не могли встановити правильний діагноз і лише у київському Охматдиті після багатьох обстежень вдалось виявити рак крові. Мама дівчинки так написала про свою донечку: “На даний час уже протягом 3-х місяців ми проходимо перший протокол лікування, який дається Емілії дуже важко. Побічні дії від хімій, при кожному введенні.

Попереду ще два протоколи та тривале лікування та відновлення вдома. Слава Богу доня увійшла у ремісію по кістковому мозку, стала на ніжки та хоч скуто, але помаленьку почала ходити.

А на сьогоднішній день, нажаль, знову не ходить, так як хіміопрепарат цитозар ударив по нервовій системі Емілічки та не вистачає кальцію. Та лікар каже, що це пройде, як тільки пройдемо лікування цитозаром та буде перерва. Зараз доня мріє хоча б на трошки поїхати додому, щоб нарешті втілити у життя свою мрію. Відсвяткувати свій день народження у колі близьких із кульками, величезним рожевим тортом та подарунками. Тому що нажаль, донечка зустрічала свої 4 рочки у лікарні в гарячці, ослабленою та кволою. Емілія сильна дівчинка і все подолає!”

Ця маленька дівчинка з Рівного лікується аж в Харкові. Там живе брат мами, він лікар і дуже допомагає родині під час лікування. Для нас допомагати дитині в іншому міста це завжди виклик, бо невідомо як буде з рецептами, з доставкою ліків, чи розбереться мама як правильно підписувати документи. Але у випадку з Емілією мама настільки ідеально виконує свій шматок роботи, що здається ніби вона сидить поруч з нами в офісі фонду.

Допомога дуже потрібна, пройдено тільки третину дуже важкого шляху. Зараз дівчинці треба придбати ліки на суму більш ніж 15 тисяч гривень. Це препарати хіміотерапії та супроводу, а також розхідні матеріали.
Дуже просимо про допомогу.

Координатор Мар`яна Рева (098) 45 26 916

🎗️КБ “Приватбанк”
IBAN UA 54 333391 00000 26007054713460
БФ “Скарбниця Надії” – добровільна пожертва для (прізвище дитини)
ЄДРПОУ 37685693
БФ “Скарбниця Надії”
🎗️ КАРТА фонду «Скарбниця Надії»
№ 5169 3305 1506 8762 призначення платежу – добровільна пожертва для (прізвище дитини)
🎗️ Для пожертв з-за кордону та по Україні заходьте по цьому посиланню та натискайте кнопку Допомогти
🎗️ Для власників карток Монобанк в розділі «Платіж по IBAN», треба набрати IBAN UA543333910000026007054713460 фонду Скарбниця Надії і вказати суму, яку ви бажаєте пожертвувати.
🎗️Звіти фонду тут

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*