Благодійний фонд Скарбниця Надії

Для нас, Благодійного фонду “Скарбниця Надії”, ці слова надзвичайно дорогоцінні, бо вони згадка про те, що наша робота допомогла врятувати життя або здоров’я дитини і щастя родини.
Слова подяки від Мами для нас є підтримуючими і підбадьорюючими у часи, коли опускаються руки і важко знов і знов підніматися на боротьбу з хворобою.
Сьогодні @Алла Романюк написала слова подяки і ми, читаючи ці слова, відразу згадали, як з’явився Артемчик у онкогематологічному відділенні, як почалося лікування, як всім світом збиралися кошти, як допомагали люди, і згадали, що Алла, як тигриця, билася за життя свого Артемчика.
Аллочка, дякуємо за теплі слова і ще дякуємо Вам за Вашу мужність, силу, твердість, бо коли ми бачили Вашу незламність, то самі ставали сильнішими.
Ви – справжня Мама!
Окрім боротьби за свою дитину, Алла стала на кілька місяців старшою мамою в онкоцентрі. Це така неофіційна посада мами, яка завжди на зв`язку між лікарями та благодійним фондом, яка збирає всі рецепти і направлення, розповідає як у кого йдуть справи, кому треба які ліки, хто поїхав додому, хто має скоро приїхати і хто про які подарунки мріє. Дякуємо безмежно за таку допомогу!
Ми, Благодійний фонд “Скарбниця Надії” також Вас полюбили і раді, що у нас з’явилися такі друзі, як Ви і Ваша родина!

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*