Благодійний фонд Скарбниця Надії

Ось така 5-річна красуня потрапила три тижні тому в онкогематологію. В Софійки Соловей лейкоз, тобто рак крові. Дівчинці почали капати хіміотерапію і після перших дів хімії вже є невеликий позитивний результат. В крові Софії лаборанти вже не бачать злоякісних клітин бластів, а реакцію кісткового мозку будуть перевіряти на 15-тий день хіміотерапії.
Софійка вже трошки звикає в лікарні, але ще дуже соромиться і розмовляє лише з мамою. Дівчинка сумує за сестричкою, яка залишилась дома з бабусею і дідусем. І це не дивно, адже в близнюків ще до народження встановлюється дуже тісний зв`язок.
Дівчинці дуже треба допомога. Тата в дитини немає, мама має важке захворювання та інвалідність і знаходиться з доньками в декретній відпустці. Бабусі дівчинки 80 років, вона лише два місяці тому вийшла на пенсію, дідусеві – 84 роки і він мав інсульт.
Завдяки кільком добрим людям, які не хочуть себе називати ми придбали для мами дівчинки ліки та оплатили для Софійки обстеження перед хіміотерапією на суму 3500 гривень.
Які конкретно ліки знадобляться дитині зараз сказати важко, але ми маємо мати запас коштів на екстренні випадки. Як мінімум в онкогематології закінчились дороговартісні ліки, що піднімають аналізи після хіміотерапії і цих ліків Софії треба буде багато.
Просимо вашої допомоги щоб зібрати 10 тисяч гривен на найнагальніші потреби. Вже не вперше наголошуємо на тому, що фонд не несе відповідальності за кошти, які благодійники передають особисто батькам або перераховують на приватні картки батьків.

Координатор Мар`яна Рева (098) 45 26 916

Реквізити для надання допомоги:
КАРТА ПРИВАТБАНК
№ 5169 3305 1506 8762 призначення платежу – добровільна пожертва
(корпоративна карта БФ «Скарбниця Надії», але за банківськими правилами вона повинна бути емітована на фіз. особу – голову правління фонду, Реву Мар’яну Володимирівну)

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*