Благодійний фонд Скарбниця Надії

В онкогематології новенький хлопчик Ілля. Близько місяця тому в хлопчика почав боліти живіт. Батьки одразу звернулись до лікарівза допомогою і в дитини було виявлено пухлину черевної порожнини. Аналізи показали, що в хлопця нейробластома.
Веселий, життєрадісний 9-річний Ілля почав важку боротьбу за своє життя. Звичайно, дитині яка звикла вести актичний спосіб життя, любить рибалити з татом, спілкуватись з друзями, їздити на море і в Карпати важко бути зараз в стінах лікарняної палати. Та Ілюшка намагається не падати духом і мужньо проходить лікування.

Ілля вже почав лікування, пройдено перший блок хіміотерапії. Чотири дні після хімії у хлопчика була блювота, фонд тоді замовляв для нього ліки на суму 6200 гривень з резервних коштів.

Зараз Іллі необхідно придбати Альбунорм 2 флакони, вартість ліків 4300 гривень. Також хлопчикові потрібно зібрати резервну суму хоча б 10 тисяч гривень на інші ліки та обстеження, які буде призначати лікар.

Попереду в Іллі другий блок хімії, на нього планують заступати 10 липня. Після цього блоку хлопчик пройде обстеження і лікарі будуть вирішувати коли можна буде видаляти пухлину. Попереду довге лікування і багато витрат. В родині Іллі четверо дітей, їм важко буде самостійно забезпечити лікування сина.

Допоможіть!
Координатор Мар`яна Рева (098) 45 26 916
Для власників карток Приватбанк КАРТА фонду “Скарбниця Надії”
№ 5169 3305 1506 8762 призначення платежу – добровільна пожертва для Ткача Іллі
Для власників карток Монобанк в розділі “Платежі по Україні” треба набрати назву фонду Скарбниця Надії і вказати суму, яку ви бажаєте пожертвувати.
Для пожертв через інші банки
КБ “Приватбанк”
ЄДРПОУ 37685693
БФ “Скарбниця Надії”
IBAN UA543333910000026007054713460
Призначення платежу – добровільна пожертва для Ткача Іллі
Також ми маємо хорошу новину.
Відтепер ви можете допомагати нашим підопічним через QR-код.
Відскануйте QR-код, який розміщений в коментарях до цього допису, введіть суму і вкажіть з якої карти списати кошти.
Робити добрі справи- легко.
Переконайтесь і ви.

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*