Благодійний фонд Скарбниця Надії

 

У хлопчика погіршення, операцію потрібно робити якнайшвидше.

Ще кілька днів тому ми думали, що у нас є два місяці для збору і складали план публікацій про Домініка. Але вчора у хлопчика стався напад судом, у малого різко піднявся внутрішньочерепний тиск. Поки що мозок не постраждав, але судоми можуть повторились в будь-яку мить і операцію треба робити терміново.

Зараз маємо зібрано 30% від необхідної суми на пластини та гвинти. Це 47100 гривень з необхідних 155 000 гривень. Дуже просимо про допомогу та максимальний репост.

Таких малесеньких підопічних у нас давно не було. Цьому хлопчику майже 4 місяці. У нього вроджена деформація черепа – краніосиностоз. Проблема дуже серйозна, без операції у дитини будуть великі проблеми зі здоровям, можуть бути крововиливи та судоми і як наслідок – важка інвалідність. Таких дітей успішно оперують, їм замінюють частину черепа на спеціальні пластини і у нас вже були такі підопічні. З вашою допомогою ми збирали кошти на пластини, хоч суми збору здавались захмарними. Ці діти зараз живуть повноцінним життям після операції. Домінік вже був на консультації у Львові у нейрохірурга Михайла Ловги. Хлопчика чекають на операцію.

Нам потрібно зібрати 155 тисяч гривень на пластини та гвинти.
Просимо допомогти Домінікові. Хлопчик третя дитина в родині. Сімя проживає в Шпанові. Батьки самі намагаються збирати кошти на операцію, збір йде повільно тому вони звернулись в Скарбницю Надії.

Будь ласка, вказуйте прізвище дитини в призначенні платежу, щоб ми точно знали що ваша пожертва для Домініка.

� КАРТА фонду «Скарбниця Надії»
№ 4246 0010 0292 7428
Призначення платежу – добровільна пожертва для Каліша Домініка

Або
�КБ “Приватбанк”
IBAN UA 84 305299 00000 26002010701895
БФ “Скарбниця Надії”
ЄДРПОУ 37685693
Призначення платежу – добровільна пожертва для Каліша Домініка

Інші способи оплати тут

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*