Благодійний фонд Скарбниця Надії

Про цю дівчинку пізно ввечері нам написав лікар-анестезіолог РОДЛ Олександр Дейнеко. Запитав чи можемо допомогти, бо дитина дуже складна. На запитання що сталось з дівчиною, лікар коротко написав “дитина вже другий тиждень в реанімації після видалення зуба, нагноїлося, 8 годин операція йшла, сепсис, гнійний медіастеніт, гнійний перикардит, флегмона шиї”.
Звичайно, ми замовили ліки на перші дні. Але ніякої інформації для благодійників про Аліну не маємо, мама практично не може розмовляти. Вона розказала лише, що лікували зуб, заклали ліки, дівчині стало гірше, потім вирішили зуб вирвати і потім все як в тумані. Все гірше і гірше, в обласну дитяу лікарню дівчина потрапила у важкому стані, хоч батьки звертались до лікарів, не сиділи дома склавши руки.
Зараз Аліна на межі, але шанси у неї є, вона молода і сильна. В лікарні дають по максимуму все, що можуть – найдорожчі антибіотики, знеболювальні, спеціальне харчування, імуноглобулін, перев`язувальні матеріали. Але цього не достатньо. Придбати більше ліків у лікарні зараз немає можливості, у 2022 році НСЗУ не перерахувала на рахунок лікарні жодної копійки. Всі чекають гроші хоча б на зарплату, бо за січень виплачено медпрацівникам по 1500 гривень. І в таких умовах лікарі вісім годин оперують дитину, а потім самі ж шукають для неї допомогу!

На сьогодні маємо такий список ліків: Альбумін, Олімель, Пульмікорт, Далацин – це 11920 грн всього за три дні, їх оплачуємо з резерву, який фонд має на рахунку. Завтра вже закінчується лікарняний Біовен, його треба придбати на суму 74600 гривень на три дні плюс завтра буде новий список. Списки пишуть день на день, залежно від стану дівчини, не забігаючи далеко вперед.
Це космічна сума для родини з села Люхча Сарненського району, яка зараз рахує кожну копійку.
� КАРТА фонду «Скарбниця Надії»
№ 4246 0010 0292 7428 призначення платежу – добровільна пожертва на проект “Допоможи дитині в реанімації”
�КБ “Приватбанк”
IBAN UA 84 305299 00000 26002010701895
БФ “Скарбниця Надії”
ЄДРПОУ 37685693
Призначення платежу – добровільна пожертва на проект “Допоможи дитині в реанімації”
� Для пожертв з-за кордону та по Україні заходьте по цьому посиланню та натискайте кнопку Допомогти
� Для власників карток Монобанк в розділі «Платіж по IBAN», треба набрати IBAN UA84 305299 00000 26002010701895 фонду Скарбниця Надії і вказати суму, яку ви бажаєте пожертвувати.

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*