Благодійний фонд Скарбниця Надії

У крихітки вже є ім'я. Вікторія. Сьогодні вона хрещена. Була і мама. Медики роблять усе, щоби допомогти маленькій. А ще багато небайдужих, які допомагають своїм теплом і підтримкою Оксана Кравець Мар'яна Рева NataVynogrodska ЛюбовРоманюк. Перепрошую, кого не позначила.Якщо Ви бажаєте допомогти крихітці КАРТА ПРИВАТБАНК№ 5169 3305 1506 8762(корпоративна карта БФ «Скарбниця Надії», але за банківськими правилами вона повинна бути емітована на фіз. особу – голову правління фонду, Реву Мар’яну Володимирівну)Призначення платежу – добровільна пожертва на проект “Допоможи дитині в реанімації”

Posted by Анна Махно on Saturday, 10 November 2018

У крихітки вже є ім’я. Вікторія. Сьогодні вона хрещена. Була і мама. Медики роблять усе, щоби допомогти маленькій. А ще багато небайдужих, які допомагають своїм теплом і підтримкою Оксана Кравець Мар’яна Рева NataVynogrodska ЛюбовРоманюк. Перепрошую, кого не позначила.
Якщо Ви бажаєте допомогти крихітці

КАРТА ПРИВАТБАНК
№ 5169 3305 1506 8762
(корпоративна карта БФ «Скарбниця Надії», але за банківськими правилами вона повинна бути емітована на фіз. особу – голову правління фонду, Реву Мар’яну Володимирівну)
Призначення платежу – добровільна пожертва на проект “Допоможи дитині в реанімації”

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*