Благодійний фонд Скарбниця Надії

Повідомлення про жахливу трагедію,  яка сталася із 14-річною рівнянкою Анастасією, надійшло минулої п’ятниці близько опівночі. Дівчинка випала із балкону власної квартири на сьомому поверсі, що в будинку на вулиці Макарова. Дивом вона залишилася жива. Лікарі борються за життя дівчинки, в якої численні переломи, розрив печінки та важкий забій легень.  Станом на шостий день після трагедії Анастасія знаходиться в свідомості, може розмовляти.

Тим часом, правоохоронці з’ясовують, що могло стати причиною трагедії. У школі – відмінниця, учасниця багатьох шкільних олімпіад з хімії, біології та географії, де неодноразово займала призові місця. Дуже любить тварин. Напевно, саме тому і мріє в майбутньому стати ветеринаром. Тиха, спокійна, неконфліктна – так школярку характеризують друзі та знайомі.

У поліції Рівненської області розповіли, що в квартирі, де проживала дівчинка, знайшли записку. Проте її тексту поліцейські не розголошують в інтересах слідства. Не знає, про що там йдеться і батько Вадим.

Батьки дівчинки в перші дні після трагедії витратили дуже багато коштів, а попереду ще довге лікування.

Тато дівчинки звернувся за допомогою в благодійний фонд «Скарбниця Надії», адже в фонді вже більше року постійно діє проект «Допоможи дитині в реанімації». Завдяки цьому проекту надано допомогу кільком дітям після важких травм під час найважчого та найдорожчого лікування в реанімації.

Вчора фонд придбав для Дівчинки медикаменти на суму 3800 грн, сьогодні адміністрація лікарні готує звернення про придбання дороговартісного антибіотика Меронему та інших ліків на орієнтовну суму 15 тисяч гривень.
Просимо про термінову допомогу!

Контактні дані

Мар`яна Рева (координатор) – 098 45 26 916

Реквізити для надання допомоги

КАРТКА ПРИВАТБАНК

Картка № 5169 3305 1050 4746

(карта БФ «Скарбниця Надії», але за банківськими правилами вона повинна бути емітована на фіз. особу – голову правління фонду, Кутик Юлію Миколаївну)

Призначення платежу – добровільна пожертва на проект «Допоможи дитині в реанімації»

ПРИВАТБАНК

БФ «Скарбниця Надії»

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26007054713460

КБ «ПриватБанк»

МФО 333391

Призначення платежу – добровільна пожертва на проект «Допоможи дитині в реанімації»

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*