Благодійний фонд Скарбниця Надії

Довгий текст, але прошу його прочитати.
Дивіться який веселий красунчик!
Матвійкові літом виповниться всього чотири рочки. Хлопчик живе з важкою хворобою – цукровий діабет. Часто люди думають, що діабет – це просто не вживати цукор. Але ні, дієти не достатньо. Кожного разу коли Матвій сідає їсти мама дивиться на рівень цукру і контролює скільки інсуліну треба вкололи дитині.
Мама Ольга так написала про уколи інсуліну “Я колю 2 інсуліни: довгий та ультракороткий. Довгий 1 раз на добу, ультракороткий 4-7 разів: 3 осн. прийоми їжі, 1-2 перекуси та підколи за потреби.
Інсулін довгий колю в попу або ноги, ультракороткий в ручки та живіт”
Ви можете собі уявити яка це титанічних праця мами – цілодобово контролювати та колоти? І які це сльози у дитини?
Проблему з постійними у колами може вирішити інсуліном помпа. Це спеціальний прилад, який підшивають дитині до руки і через нього інсулін вводиться автоматично. Вартість такої помпи 74900 грн. Плюс до неї щомісяця треба витратні матеріали на суму 5300 гривень.
Отож, відкриваємо збір на 100 тисяч. Постачальник зарезервував нам помпу лише на місяць, часу на збір вкрай мало.

Батьки таких грошей зібрати самостійно не можуть. Вони купують синові спеціальний сенсор, який вимірює цукор автоматично і мамі кожних 5 хвилин приходить на телефон сповіщення. Вартість сенсора з розхідники до нього – 3200 гривень на місяць. Без сенсора дитині треба колоти пальчик до 10 разів на добу, відмовитись від нього просто нереально. Тож збирати кошти ще й на помпу батьки не можуть.
Дуже прошу вас відгукнутися на цей збір. Сума велика, але вона про якість життя маленького хлопчика, який зараз отримує до 6-7 уколів на добу.
Будь ласка, вказуйте в призначенні платежу прізвище – Приходько Матвій – щоб ми точно знали, що це кошти на помпу
КАРТА фонду «Скарбниця Надії»
№ 4246 0010 0292 7428
Добровільна пожертва для Приходько Матвія
Або
�КБ “Приватбанк”
IBAN UA 84 305299 00000 26002010701895
БФ “Скарбниця Надії”
ЄДРПОУ 37685693
Добровільна пожертва для Приходько Матвія
Також маємо вже Монобанку
Важлива примітка. В Монобанці для юридичних осіб вказується сума коштів з моменту відкриття банки, а не фактичний залишок. Ви бачите велику суму, але фактично вона вже використана на ліки та обстеження для підопічних дітей. Зараз у нас на Монобанці 0 гривень для Матвійка.

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*