Благодійний фонд Скарбниця Надії

Протягом листопада та грудня благодійний фонд «Скарбниця Надії» завдяки багатьом добрим людям забезпечував 6-річного Максимка Аврамишина дороговартісними ліками Актемра. Хлопчтка має важку хворобу – системний юнівенільний ревматоїдний артрит. Кожних два тижні ми купували для хлопчика один флакон препарату по 80 мг вартістю 5 тисяч гривень.

Мама Максимка дякує всім благодійникам за допомогу і розповідає про синочка. «Завдяки лікуванню біотерапією «Актемра» Максим приймає значно меншу дозу гормонів. Впродовж 2 років Максимко не відвідував садочок. А з вересня цього року він відвідує заняття в ДНЗ. Син має скарги на біль у животику, серці, ніжках, проте він рухливий, любить танцювати, малювати, гратися разом з дітками. Його мрія: вилікуватися  і більше ніколи не потрапляти в лікарню, забути слово «біль».

Максимко мріє 27 грудня прийти на новорічне свято в садочок. Сподіваємось що ніщо не завадить здійсненню цієї маленької  дитячої мрії. Хлопчик дуже чекає цього свята, а наше завдання – допомогти дитині боротися далі з хворобою.

На сьогоднішній день кошти, зібрані благодійниками, закінчились.  10 січня у Максима по плану наступне введення препарату Актемра, на яке фонд вже не має коштів.

Просимо всіх зробити різдвяний подарунок для Максимка – допомогти придбати ліки на два введення. Загалом нам треба зібрати 10 тисяч гривень. Враховуючи те, що йдуть довгі вихідні дні та свята , кошти треба зібрати якомога швидше.

Нагадаю, що допомагаючи Максимкові, ви маєте можливість допомагати ще одній дитині. Флакон ліків по 80 мг лікарі розділять порівну між двома дітьми з однаковим діагнозом і капають в один день.

Контактні дані:
Мар`яна Рева (координатор) – (098) 45-26-916

Реквізити для надання допомоги:
КАРТА ПРИВАТБАНК
№ 5169 3305 1506 8762
(корпоративна карта БФ «Скарбниця Надії», але за банківськими правилами вона повинна бути емітована на фіз. особу – голову правління фонду, Реву Мар’яну Володимирівну)
Призначення платежу – добровільна пожертва для Аврамишина Максима


ПРИВАТБАНК
БФ «Скарбниця Надії»
ЄДРПОУ 37685693
р / р 26007054713460
КБ «ПриватБанк»
МФО 333391
Призначення платежу – добровільна пожертва для Аврамишина Максима

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*