Благодійний фонд Скарбниця Надії

Всі наші  підопічні дітки особливі. Бо з дитинства їм доводиться боротися з важкими хворобами, бо вони знають  що таке лікарня і їм всім потрібна допомога. Але Даринка особлива з особливих. В неї дуже важка хвороба і бореться за своє життя вона з перших днів. А ще біологічна мама дівчинки померла невдовзі після пологів і виховує Даринку інша мама, дуже сильна жінка Олена Тоюнда. Ось як вона написала про свою дівчинку:

«Дарина…  Майже 6 років тому розбудив телефонний дзвінок влітку. І знайомий хлопчина Володя, вихованець інтернату, повідомив що мама пішла  народжувати сьому дитину… і потрібно рятувати хоч цю дитину щоб вона уникла інтернату і підвалу. І я пішла в пологовий. Всю дорогу я молилась щоб дитинка була гарною. Якби я знала … що бажання збудеться на 100% та нажаль загадаю не те… Мене чекала маленька чарівна принцеса. Яку мені біо мама вручила з радісттю і зникла. Ми з пологового перевелись в обласну лікарню на дообстеження і лікарі повідомили що дитинка з “сюрпризом”. Хоча лікарі запевняли що може обійтись. Ми сподівались. Та в 3 місяці Дарині стало зле. Перестала згортатись кров. Так ми повернулись в обласну. За два тижні отримали попередні діагнози і направились в столицю. За уточненням та лікуванням. Це були найдовші три місяці нашого життя. Щоденні каруселі з аналізами. Безсонні ночі і безкінечні крапельниці. Я тихо божеволіла і не знала чим це все скінчиться. Але лікарям вдалось нас стабілізувати і встановити діагноз. ВІЛ. Остання стадія… Не скажу що зраділи але саме зі встановленням діагнозу настав спокій. Адже можна було починати лікування і сподіватись на позитив. Так Дарину посадили пожиттєво на терапію. Щоденні прийоми ліків…постійні походи до лікарів, безкінечні здачі аналізів, оформлення інвалідності і звикання до діагнозу… це все затягнулось на декілька років. Ми вчились жити з ліками і мати з цього користь… Співпраця з психологами і істерики практично припинились, як в мене так і в Дарини.. Прийоми ліків дали результат. Ми стали менше хворіти і просто почуватись краще. Да, імунна система відсутня і по пів року випадає з нашого життя восени і взимку через постійні бронхіти, ангіни, ларингіти чи запалення… але ми живемо. І практично повноцінно.. Даринка бореться за своє життя щодня. Вона старанно приймає ліки, ходить на вакцинацію і докладає усіх зусиль щоб жити повноцінним життям. Я дивлюсь на своє щасття і дякую Богові за цей дарунок. Саме такий… бо вона особлива.»

Завдяки пожертвам від кількох добрих людей благодійний фонд «Скарбниця Надії» протягом трьох місяців купував для Даринки всі необхідні ліки, а їх дівчинці треба дуже багато – жарознижуючі, антигестамінні, сиропи для горла, інгаляціі, антибіотики, вітаміни, льодяникі, спреї, креми, мазі.

Мама Даринки звернулась до всіх помічників: «Вітаю наші хороші чарівники. Хочу безмежно подякувати фонду за те що взяли нас під опіку попри особливість дитини ) Це приємно, мені як мамі. За тепле відношення і вчасну допомогу. Я безмежно вдячна за аукціон для Даринки «Творчысть заради життя», дар що пожертвували і людині що викупила цей дар. Адже це подарувало Дарині 3 місяці 100% лікування, вчасного і ідеального. Для нас це дуже важливо. Адже імунна система сама взагалі жодним чином не реагує на віруси, інфекції і нажаль цього літа Дарина надзвичайно багато хворіє. Та завдяки спільній праці добрих людей Дарина крім належного лікування встигла частково вакцинуватись згідно індивідуального графіку. Для нас це велика перемога, бо до цього ми йшли майже 6 років. Як зараз почувається наша принцеса? Важко. Адже погода погіршується і відповідно самопочуття дуже балансує від катастрофічно поганого до просто поганого і все менше є днів коли їй добре. Але Даринка тримається і має сподівання що той ненависний сироп, який завбачливо взявся у великому флаконі скоро скінчиться і лікар призначить щось смачніше ) Зараз ми вкотре лікуємо бронхіт котрий плавно переходить в запалення. Та чекаємо на повернення свого педіатра, без котрої ми як без рук. Після її повернення будемо шукати причину цих частих хвороб, здаватимемо безліч аналізів. І мені як мамі надзвичайно приємно що ви підтримуєте нас. Адже з року в рік лікування і потреби Дарини ростуть і щоразу стає важче на всі 100% забезпечувати її усім необхідним самостійно.»

Просимо всіх небайдужих людей допомогти Даринці. Щодня їй потрібно вживати велику кількість ліків щоб боротися за своє життя. Практично щотижня нам доводиться купувати медикаменти для дівчинки. Протягом липня-вересня фонд придбав для Дарини ліки на суму 11 тисяч гривень. Передбачаємо що далі витрати будуть більшими бо настає холодна і мокра пора року.

Контактні дані:
Мар`яна Рева (координатор) – (098) 45-26-916


Реквізити для надання допомоги:
КАРТА ПРИВАТБАНК
№ 5169 3305 1506 8762
(корпоративна карта БФ «Скарбниця Надії», але за банківськими правилами вона повинна бути емітована на фіз. особу – голову правління фонду, Реву Мар’яну Володимирівну)
Призначення платежу – добровільна пожертва на проект «Допоможи дитині-сироті»

ПРИВАТБАНК
БФ «Скарбниця Надії»
ЄДРПОУ 37685693
р / р 26007054713460
КБ «ПриватБанк»
МФО 333391
Призначення платежу – добровільна пожертва на проект «Допоможи дитині-сироті»

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*