Благодійний фонд Скарбниця Надії

Дуже прошу про репост та поширення!!!!

В моєму житті багато Янголів. І найбільш приємно, коли дітки виявляють бажання допомогти комусь❤️❤️❤️

В нашій кав’ярні Calamarius навіть не на одного янголика побільшало. А точніше – юна, добра, тендітна художниця Марія створила цілу серію картин-янголиків для благодійного аукціону для маленької чудової дівчинки.

Менше як за місяць у Дарини буде надзвичайне свято.
Маленький ювілей.
Їй виповниться 7 років.

Даринка – особливий подарунок для її рідної (хоч і не по крові) надзвичайної мами.

Дарина в силу своєї долі надзвичайно вразлива до будь яких інфекцій. І її імунна система штучно формується і стимулюється таблетками, сиропами та вакцинацією.
Найбільшим поштовхом була саме вакцинація. Половину якої вона змогла отримати саме завдяки вам.
І якщо на даний момент в Україні вона отримала практично все можливе ( лишається Менактра, яку ми очікуємо восени). То є ще одна прекрасна вакцина. Але лише за кордоном.
І вартість її в €.
Враховуючи транспортування Дарини, огляд лікарів, дві дози то сума суттєва.

Такі люди викликають захоплення, а ми можемо їх підтримати.
Тому, хто хоче познайомитися з цією надзвичайною мамою і донечкою, приходьте 4 липня о 17:30 в нашу кав’ярню- книгарню Calamarius coffee за адресою: вул. П. Могили, 18, м. Рівне на благодійний аукціон-виставку картин юної Марії Мельничук «Янголи серед нас». Відчуйте частинку добра щирого від чудової дівчинки.
Після аукціону картини протягом місяця будуть представлені у нас – кав’ярні Calamarius Cafe, Rivne та в нашого партнера – Арт-платформа “Антік”

Для тих, хто не має можливості придбати картину, але йому лягла до серця ця хороша історія і хочеться зробити трошки добра – мама Дарини створила окремий рахунок, кошти з якого будуть витрачені саме на вакцину.

Номер картки:
4731185616525520 Тоюнда О.В.

Долучайтеся, робити добрі справи легко ❤️❤️❤️

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*