Благодійний фонд Скарбниця Надії

Вже неодноразово ми писали вам про Даринку. Ця дівчинка з складною долею. Її одразу після народження покинула біологічна мама і дівчинкою вже 7 років опікується інша жінка, яка стала їй рідною. На жаль, мама не лише покинула дівчинку, а й залишила їй в спадок вірус ВІЛ. Даринка вже сім років бореться з хворобою, щодня приймає дуже багато ліків.
Завдяки багатьом добрим людям протягом 2019 року благодійний фонд “Скарбниця Надії” щомісяця допомагав дівчинці різними медикаментами. За рік набігла чимала сума допомоги – майже 50 тисяч гривень. На жаль, зібрані раніше кошти вже закінчились, а Даруся терміново потребує ліків Біовен Моно 50 – 4 фл. Вартість ліків – 8400 гривень.
Ось такого листа ми отримали від опікуна дівчинки Олена Тоюнда:
“Привіт наші любі хороші чарівники, помічники та люди з великими і добрими серцями.
Я з Даринкою безмежно вдячні вам за 2019 рік. За те що ви інтенсивно жертвували фінанси на лікування Дарини. Адже без вас ми реально б не впорались.
На даний момент самопочуття Даринки починає погіршуватися. Бо закінчується дія препарату Біовен.
І повертаються віруси та інфекції, які Дарина на жаль вбирає як губка.
Плюс перед новорічними святами вона мала контакт з хворими однокласниками на вітрянку. Так буває, коли дитина відвідує дитячі колективи.
Даринка дуже особлива дитина і віруси герпесу їй є дуже небезпечними.
На даний момент імунна система дівчинки працює лише на ±34%. Цього не достатньо щоб самостійно справлятись з хворобами.
І так як Дарина має колосальне медикаментозне навантаження від основної терапії, додатково вимушена підтримувати шлунок та печінку постійно то хворіти їй ніяк не можна. Тим більше збільшувати кількість медикаментів.
Тому, порадившись з лікарями, було вирішено знову капати Біовен.
Саме цей препарат найкраще доповнює її імунну систему і допомагає їй менше хворіти. Тим більше що саме в ньому присутні антитіла які їй так необхідні щоб мати захист від вітрянки, краснухи… Та інших інфекцій, які так гуляють нашим містом.
Я вас дуже прошу, допоможіть зібрати кошти на даний препарат. Без вас ми не впораємось.”

Координатор Мар`яна Рева (098) 45 26 916

Реквізити для надання допомоги:
КАРТА ПРИВАТБАНК
№ 5169 3305 1506 8762 призначення платежу – добровільна пожертва для Білецької Дарини
(корпоративна карта БФ «Скарбниця Надії», але за банківськими правилами вона повинна бути емітована на фіз. особу – голову правління фонду, Реву Мар’яну Володимирівну)

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*