Благодійний фонд Скарбниця Надії

Знайомтесь, це Паша, особливий хлопчик з ДЦП. Понад десяток реабілітацій лише за три роки життя. Але кожен такий курс – це шанс Паші бути здоровим та самостійним. Будь ласка, підтримайте цього хлопчика та наш проект на Українській Біржі Благодійності!

Від самого народження Павлик бореться з ДЦП. Внаслідок важких пологів хлопчик одразу ж потрапив до реанімаційного відділення. Замість приємних сімейних клопотів, пов’язаних з народженням немовляти, Паша провів два тижні в реанімації, місяць – у відділенні патології новонароджених. Повернувшись додому, почалася боротьба за здоров’я дитини: масажі, ЛФК, постійне відвідування реабілітаційних центрів.

Лише за три роки свого життя Павлик пройшов більше десятка курсів реабілітації. Незважаючи на зусилля батьків, через поставлений діагноз Павлик ще не сидить та не ходить. Однак лікарі дають шанси на те, що дитина зможе стати самостійною та набути навичок самообслуговування: сидіти, вставати, ходити.

Постійні реабілітації, які відбуваються у різних закладах та за різними методиками, дають свій позитивний результат: Паша навчився тримати голову, зменшився тонус в руках і в ногах, почав тягнутися до іграшок, навчився стояти на руках, правда недовго. На перший погляд – це незначні позитивні зрушення, але для хлопчика та його батьків це успіх та диво. Зі слів мами Павлика: “Ми, хоч маленькими кроками, але рухаємось вперед, тому нам не можна пропустити жодної реабілітації, адже це шанс на здорове життя. Наступний курс заплановано на початок березня в клініці в Трускавці, однак через фінансові труднощі реальність нашої поїздки під великим сумнівом. Щоб поставити нашу дитину на ноги, нам потрібно їздити в Трускавець чотири рази на рік, де лікування коштує недешево, тому змушені просити про допомогу всіх, кому не байдуже чуже горе. Будь ласка, допоможіть нашій дитині одужати. Кожна ваша перерахована гривня наближає шанс дитини ходити своїми ніжками”.

ПІБ: Бугайко Павло Сергійович, 12.01.2013

Місто: Рівненська область

Діагноз: ДЦП, спастична тетраплегія, рухові порушення ІV рівня за класифікацією GMFCS

Підтримати на Українській Біржі Благодійності

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*