Благодійний фонд Скарбниця Надії

Друзі, з вашою допомогою Паша пройшов курс реабілітації в Міжнародній клініці відновного лікування у березні цього року. Зараз ми знову розпочинаємо збір коштів на чергову реабілітацію хлопчика. Підтримайте, будь ласка, наш проект на Українській Біржі Благодійності!

Боротися за здоров’я Павлика ми почали від самого його народження… Через ускладнені пологи у нього ДЦП. І у свої 3 роки він не сидить, не ходить та не говорить… Відновлення малюка потребує багато зусиль і дуже повільне. А ще потрібно чимало коштів для реабілітації, яка повинна бути регулярною. В листопаді Павлику необхідно пройти наступний курс в Трускавці.

Народження дитини – це завжди щастя. Як і всі батьки, ми чекали здорового, міцного і гарного малюка. Про хвилювання й мови не йшло, адже всі аналізи та обстеження були в нормі. Все було добре, доки в пологах не сталося нещастя. Паша отримав пологову травму. Він не дихав самостійно, їв через зонд та судомив. Стан дитини був важкий. Так моя кровиночка пробула два тижні в реанімації та місяць у відділенні патології новонароджених.

Після останньої реабілітації у Трускавці, стан Павлика значно покращився. Він став уважніший та емоційніший, став тягнутися до іграшок, почав перевертатися, краще реагувати, з’явилося більше звуків. І, що дуже важливо, спастичність, яка характерна для ДЦП, стала значно меншою.

Проте, щоб досягнути нових результатів, сісти та піти і не втратити ці навички, дитині потрібно продовжити лікування у клініці Козявкіна… Вартість лікування там, для нашої родини, яка вже не один рік бореться з хворобою сина, дуже висока! Ми просимо всіх небайдужих людей допомогти нашому Павлику пройти чергову реабілітацію. Це наш шанс на одужання, на який не вистачає коштів!

Джерело

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*