Благодійний фонд Скарбниця Надії

Кілька днів тому у хлопчика був День народження і ми просимо вас подарувати дитині догоровартісний подарунок – придбати разом з Благодійний Фонд “Скарбниця Надії” ліки на суму 30 тисяч гривень.

Мама Матвійка розповіла нам історію свого синочка: “До 4 місяців дитина вважалася здоровою. Історія нашої хвороби почалася коли Матвійку виповнилося 4 місяці. В нього почалися судоми після перенесеної ГРВІ, я зразу і не зрозуміла що то судоми. Син став закочувати очки. Я відчула щось не ладне, ми взяли направлення від педіатра і поїхали в обласну дитячу лікарню. Там нас поклали в неврологію. Призначили лікування, але судоми продовжувалися. Приступи відкидали нас назад. Ми неодноразово були в Києві в клініці Оберіг, де нас консультував дитячий невролог. Було призначено дуже багато аналізів, обсетжень. Матвієві призначили таблетки Сабріл, які в нас в Україні не зареєстровані і ми змушені купляти їх за кордоном. Ці ліки дуже дорогі, але результат від них був. Також нам призначили препарат Біовен, після якого в нас судоми зникли геть на 10 місяців. А потім знову повернулися. Зараз нам вже потрібно капати 6 курс Біовену, а в нас вже всі заощадження вичерпались. Наш тато постійно на заробітках за кордоном, щоб мати змогу лікувати дитину і купити протисудомні препарати для дитини. Нашому Матвійку 22 червня виповнилось три рочки. Він не розмовляє, тому що має затримку психо-мовного розвитку. Любить розглядати книжечки і щоб йому читали їх. Любить музику і щоб йому співали пісні. Він дуже активний і щирий хлопчик, любить людей і до всіх хоче на руки. Я вже давно забула про сон чи спокій, тільки щоб Матвійчик мав можливість лікуватися… Так хочеться вірити що нам прийдуть на допомогу, я прошу підримати Матвійка – в якого я точно знаю і вірю що є хороше майбутнє! Дякую!!!”

Ось така довга історія боротьби за здоров`я. Просимо допомогти Матвієві. Йому зараз потрібно купити 15 флаконів Біовену. Вартість ліків більше 30 тисяч гривень.

Координатор Мар`яна Рева (098) 45 26 916.

Для власників карток Приватбанк КАРТА фонду “Скарбниця Надії”
№ 5169 3305 1506 8762 призначення платежу – добровільна пожертва на проект “Біовен”

Для власників карток Монобанк в розділі “Платежі по Україні” треба набрати назву фонду Скарбниця Надії і вказати суму, яку ви бажаєте пожертвувати.

Для пожертв через інші банки
КБ “Приватбанк”
ЄДРПОУ 37685693
БФ “Скарбниця Надії”
IBAN UA543333910000026007054713460
Призначення платежу – добровільна пожертва на проект “Біовен”

Також ми маємо хорошу новину.
Відтепер ви можете допомагати нашим підопічним через QR-код.
Відскануйте QR-код, введіть суму і вкажіть з якої карти списати кошти.
Робити добрі справи- легко.
Переконайтесь і ви.

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*