Благодійний фонд Скарбниця Надії

Ми вдячні нашим благодійникам, котрі допомогли зібрати кошти на курс реабілітації для Бугайка Павлика. Вже 18 березня хлопчик з мамою поїхали до клініки Козявкіна щоб наблизити такі бажані нові досягнення та результати.

А ми далі продовжуємо знайомити вас з особливими дітками.

До нас за допомогою звернулась мама чарівної крихітки на ім’я Єва. Лише погляньте на цю милу, ніжну маленьку красунечку вона з першого погляду заворожує та милує око, справжнє маленьке чудо!

Та нажаль Євочка має страшний діагноз ДЦП. Ось історія – розповідь про цю милу квіточку від мами дівчинки: “Гайдук Єва народилась 22 січня 2016 року (3 роки). Євочка довгоочікувана дитина в нашій сім’ї. Під час пологів недбалість та халатність лікарів призвела до асфіксії дитини. Після народження доню забрали до реанімації, де вона перебувала тиждень. У 9 місяців Єві поставили діагноз: спастична тетраплегія з вираженим порушенням функції кінцівок; мікроцефалія; затримка психічного, домовленєвого розвитку 2-го рівня; затримка в формуванні орієнтовно-пізнавальної діяльності; симптоматична епілепсія; привідні контрактури кульшових суглобів; часткова атрофія зорових нервів. На жаль розвиток йде дуже повільно, в свої три роки Єва не тримає голови та не сидить. Але ми не опускаємо рук і боремося за кожний рух. Єва потребує постійної фізичної реабілітації. Ми постійно витрачаємо великі кошти на реабілітацію та ліки.”

Просимо всіх небайдужих допомогти зібрати кошти на курс реабілітації цій чарівній крихітці! Для чергового курсу реабілітації дівчинка необхідно зібрати 11520 гривень.

Контактні дані:
Герасимчук Ірина (координатор) – (063) 800-07-26 (Ira Borovska)

Реквізити для надання допомоги:
КАРТА ПРИВАТБАНК
№ 5169 3305 1506 8762
(корпоративна карта БФ “Скарбниця Надії”, але за банківськими правилами вона повинна бути емітована на фіз. особу – голову правління фонду, Реву Мар’яну Володимирівну)
Призначення платежу – Добровільна пожертва на проект «Реабілітація»

ПРИВАТБАНК
БФ «Скарбниця Надії»
ЄДРПОУ 37685693
р / р 26007054713460
КБ «ПриватБанк»
МФО 333391
Призначення платежу – добровільна пожертва на проект «Реабілітація»

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*