Благодійний фонд Скарбниця Надії

У двохрічного Макарчика Гука з села Липа Дубенського району важка невиліковна генетична хвороба – спінальна аміотрофія І типу (СМА І тип). Також хлопчик має інші захворювання, які виникли внаслідок основної хвороби. Макар хворіє з народження, в нього поступово відмовляють всі м`язи і малюк не може рухатися, дихати, ковтати, а після коми він майже втратив зір. Вперше батьки побачили, що їхній синочок досить в`яло рухає ручками коли йому виповнився лише 1 місяць. Консультація у невропатолога та підтверджений в подальшому страшний діагноз перевернуло життя молодої родини. Батьків попередили, що дуже скоро їхній синочок не зможе самостійно дихати і буде змушений переїхати жити до лікарні. Коли Макарчикові було 5 місяців, хвороба проявила себе більш серйозними симптомами, ніж в`ялість рухів, і почалася справжня боротьба за кожний день життя.

19 липня 2015 року хлопчик потрапив в реанімацію Рівненської обласної дитячої лікарні, де знаходиться по сьогоднішній день. Макарчика підключили до апарату штучної вентиляції легенів. За два роки в реанімації хлопчик пережив багато всього. Він поступово втрачає здатність рухатись, вже давно не може самостійно їсти та ковтати. У малюка була зупинка серця, пневмонії та інші ускладнення. З часом Макарчик виснажується від такої боротьби, апарат ШВЛ дихає за нього, біля хлопчика постійно працює пульсоксиметр. Дитині постійно потрібна медична підтримка.  Йому регулярно вводять медичні препарати.

Не зважаючи на таку важку хворобу, Макарчику як і всім діткам подобається увага, він любить слухати, коли йому читають книжечки. Коли в хлопчика був повноцінний зір та рухи, то йому подобалось гратися іграшками, а зараз м`які іграшки слугують Макару опорою для ручок. Хлопчик особливо любить коли до нього приїжджає тато, який допомагає мамі купати малого, стриже його. Макар також дуже любить, коли тато його годує та розмовляє з ним. Та нажаль тато не має можливості відвідувати сина кожного дня, бо працює. Завдяки тому, що в Україні відкрили доступ до реанімації для батьків, мама приїжджає до синочка кожного дня, годує його через зонд та доглядає. За майже два роки палата в реанімації замінила хлопчикові рідний дім, він має свою кружечку, свої рушнички, свою постільну білизну.

Макарчик харчується через назальний зонд. Батьки намагаються забезпечити сина всіма необхідними продуктами відповідно до віку та потреб організму. Мама щодня варить, перетирає та привозить супчики з телятини, печінки, свинини, кролика, червоної риби, різні овочі, молочні каші з маслом та медом. Також хлопчикові дають молочну суміш «Нестожен 4», банани, суниці, полуниці, йогурти, дитячі сирки та соки, компоти, дитяче печиво. Макарчик навіть скуштував щуку.

Мама розповіла нам, що їй дуже важко фізично, а особливо морально. Але вона намагається не падати духом, забезпечувати симптоматичне лікування Макарчика та давати йому все можливе, хоч і в стінах лікарні. Батьки хлопчика будуть раді будь-якій допомозі, фінансово вони повністю виснажені, адже перебування сина в реанімації щоденно потребує коштів. Завдяки багатьом добрим людям батькам вдалося купити для Макара пульсоксиметр вартістю 20 тисяч гривень. Батьки передали цей апарат на баланс лікарні і пообіцяли, що в майбутньому він залишиться в реанімації.

Макарові постійно потрібні медикаменти та предмети догляду. Орієнтовний перелік на місяць без антибіотиків, які призначають в разі необхідності, такий:

Агвантар 100 мл – 2 упак.
Фурацилін 400 мл – 60 фл.
Вода стерильна 400мл – 4 фл.
Фізрозчин 200 мл – 10 фл.
Рукавички нестерильні – 150 пар
Шприци 50  мл – 15 шт.
Трахеостомічна трубка № 4 – 3 шт.
Зонд для годування № 10 чорний – 10 шт
Зонд для санації № 10 чорний – 60 шт.

Приблизна сума постійних витрат без антибіотиків становить 4300 гривень. Також хлопчикові постійно треба дитяче харчування, підгузники № 3 або 4 , вологі серветки, сухі серветки, одноразові пелюшки.
Дуже просимо про допомогу для Макарчика!

Контактні дані
Мар`яна Рева (координатор) – (098) 45-26-916

Реквізити для надання допомоги
УКРСИББАНК
БФ “Скарбниця Надії”
ЄДРПОУ 37685693
р/р 26009336789200
АТ “УкрСиббанк”
МФО 351005
Призначення платежу – добровільна пожертва на проект «Допоможи дитині в реанімації»

КАРТА ПРИВАТБАНК  № 5169 3305 1506 8762
(корпоративна карта БФ «Скарбниця Надії», але за банківськими правилами вона повинна бути емітована на фіз. особу – голову правління фонду, Реву Мар’яну Володимирівну)
Призначення платежу – добровільна пожертва на проект «Допоможи дитині в реанімації»

ПРИВАТБАНК
БФ “Скарбниця Надії”
ЄДРПОУ 37685693
р/р 26007054713460
КБ “ПриватБанк”
МФО 333391
Призначення платежу – добровільна пожертва на проект «Допоможи дитині в реанімації»

Підгузники, предмети догляду, суміш для Макара ви можете принести в Рівненську обласну дитячу лікарню , відділення реанімації старшого дитинства і передати їх мамі хлопчика Гук Вероніці.
Також можна вислати посилку Новою поштою (м. Рівне, склад №6, тел. 096 85 244 84, Юрій Яцюк).

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*