Благодійний фонд Скарбниця Надії

Коли тобі дзвонить мама і питає чи зможете купити ліки хоч на одне капання щоб вона так не мучилась – ти розумієш що справа серйозна.

У Каріни хвороба, яка в нас асоціюється з старшими людьми. Артрит, а вірніше ювенільний ревматоїдний артрит. Це важке захворювання, яке потребує постійного лікування. У дітей ЮРА призводить до важкого запалення суглобів, проблем з серцем та зором.

Каріні кожні два тижні потрібно капати дорого вартісний препарат Актемра. Ліків, які закупила держава, не вистачає. Звичайно, ми сподіваємось на державні закупівлі, але зараз нам потрібно допомогти дівчинці не страждати.

Батьки не можуть самостійно постійно забезпечувати дитину медикаментами, вартість яких 23 тисячі гривень на місяць. Каріна живе в дальньому селі на Поліссі. Це село Грабунь Рокитнівського району, там немає роботи, навіть маршрутний автобус курсує раз на день. В селі немає практично нічого крім худоби, чорниць та городу. До школи Каріна та її молодша сестричка їздять шкільним автобусом 10 кілометрів.

Карінка дуже позитивна дівчика, вона намагається завжди посміхатись хоч це нелегко, бо постійно болить то один, то інший суглоб. А ще вона допомагає мамі няньчити найменшу сестричку, якій всього 6 місяців. Родина Кузьмичів багатодітна, в них четверо дівчаток.

Просимо допомогти дівчинці. Лікування не можна переривати. Дівчинка і так страждає від болю і страшно уявити що буде без ліків. Просимо вас допомогти зібрати кошти на ліки для Карінки.

Координатор Мар`яна Рева (098) 45 25 916

Реквізити для надання допомоги:
КАРТА ПРИВАТБАНК
№ 5169 3305 1506 8762
(корпоративна карта БФ “Скарбниця Надії”, але за банківськими правилами вона повинна бути емітована на фіз. особу – голову правління фонду, Реву Мар’яну Володимирівну)
Призначення платежу – Добровільна пожертва

КБ “Приватбанк”
ЄДРПОУ 37685693
БФ “Скарбниця Надії”
IBAN UA543333910000026007054713460
Призначення платежу – добровільна пожертва

One Comment, RSS

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*