Благодійний фонд Скарбниця Надії

Дворічна Анютка – одна з найменших пацієнток онкогематології і в неї один з найважчих діагнозів. Дівчинка захворіла на апластичну анемію. Лікарі часто кажуть, що ця хвороба гірша, ніж лейкоз. Така анемія дуже важко лікується, бо кістковий мозок хворої людини не виробляє необхідних для життя клітин крові.

Аня в онкогематології вже більше двох місяців. За цей час вона пройшла багато капання і навіть лежала в реанімації з загрозою великої кровотечі (тоді наші благодійники допомогли купити ліки від кровотечі на суму 24 тисячі гривень). Навіть зараз на багатьох фото можна побачити на тілі Ані великі синці та турунди в носику.
Дівчинка продовжує лікування і їй потрібна підтримка.

Ось так гарно розповіла про Аню волонтер, яка провідує дітей в онкогематології, Оксана Третяк. “Ця неймовірна дівчинказапам’яталася мені з першого погляду. Мабуть тому, що має однакове ім’я з моєю донечкою. Незважаючи на маленький вік (2 роки), вона справжній боєць. Практично завжди я бачила її усміхненою і веселою. І страшенно допитливою! Якщо я приходжу з рюкзаком, вона перевертає його догори дригом, цікавлячись що всередині. “А що це? А що це? А що це таке? А що в тебе ще є?” – запитує дівчинка. Навіть коли вона сердиться або дується, Анютка неймовірно мила. Це дуже розумна інтелектуально обдарована дівчинка з рівнем розвитку і мови, що явно обганяють її фізіологічний вік. В Анютки дуже розвинені навички комунікації, вона прагне спілкування, якого страшенно не вистачає. Дуже шкода, що Аня не може відвідувати дитячий садочок, гратися з своїми однолітками і в повній мірі пізнавати світ.
До речі, якщо потрібна консультація про тренди косметики: помади і лаки, тільки до Анютки! Вона профі! Це красуня, яка однією посмішкою завойовує серце…”

Нам потрібно оплатити ліки для Ані. Чотири флакони препарату Альбунорм 20% 100мл на загальну суму 7920 гривень. Крім того, ми повинні мати запас коштів на непередбачувані ситуації, це орієнтовно 10 тисяч гривень.

Координатор Мар`яна Рева (098) 45 26 916

Реквізити для надання допомоги:
КАРТА ПРИВАТБАНК
№ 5169 3305 1506 8762 призначення платежу – добровільна пожертва
(корпоративна карта БФ «Скарбниця Надії», але за банківськими правилами вона повинна бути емітована на фіз. особу – голову правління фонду, Реву Мар’яну Володимирівну)

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*