Благодійний фонд Скарбниця Надії

Ми вже неодноразово писали вам про маленьку Аню Мельникович і ви допомагали дівчинці. Аня має апластичну анемію. Це вкрай важка хвороба, коли кістковий мозок не виробляє необхідних клітин крові і організм людини не може працювати. Аня майже рік лікується у відділенні онкогематології Рівненської обласної дитячої лікарні. Дівчинка пройшла дуже багато, була в реанімації, але лікарям все ж вдалось стабілізувати стан Анічки.

Зараз дівчинка дома, приїжджає в лікарню лише на контрольні аналізи. Та не все так добре. Щоб мати можливість бути дома без кровотеч дівчинці постійно, щоденно потрібно приймати ліки Сандимун та Екворал. Сандимун є в лікарні, Ані його дають безкоштовно. Екворалом дівчинку вже кілька місяців постіль забезпечує Благодійний Фонд “Скарбниця Надії”, але в нас вже закінчились зібрані раніше кошти. Вартість ліків – 1200 грн. за упаковку, якої вистачає на місяць. Ніби й не багато, та приймати ліки потрібно ще протягом близько трьох років.
Просимо допомогти Ані, нам сьогодні треба замовити мінімум дві упаковки ліків для дівчинки.

Координатор Мар`яна Рева (098) 45 26 916.

Для власників карток Приватбанк КАРТА фонду “Скарбниця Надії”
№ 5169 3305 1506 8762 призначення платежу – добровільна пожертва для Мельникович Анни

Для власників карток Монобанк в розділі “Платежі по Україні” треба набрати назву фонду Скарбниця Надії і вказати суму, яку ви бажаєте поджертвувати.

Для пожертв через інші банки
КБ “Приватбанк”
ЄДРПОУ 37685693
БФ “Скарбниця Надії”
IBAN UA543333910000026007054713460
Призначення платежу – добровільна пожертва для Мельникович Анни

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*