Благодійний фонд Скарбниця Надії

Олічці майже чотири рочки. Вона друга дитинка в родині з Клесова Сарненського району. В сім`ї виховують трьох дівчаток. До 1,5 року Оля розвивалась абсолютно нормально. А потім поступово почала втрачати набуті навики. Крок за кроком дівчинка припинила вимовляти знайомі слова, розуміти звернену до неї мову. Олічка почала кричати, порушився сон. Зараз дівчинка спить максимум дві години, а потім знову кричить.
Діагноз Олі – лейкодистрофія на фоні хронічного цитомегаловірусу в високих титрах. На МРТ видно ураження деяких ділянок мозку. Дівчинці терміново потрібно розпочинати лікування дороговартісними препаратами у відділенні неврології Рівненської обласної дитячої лікарні.
Щоб полегшити стан дитини їй призначили препарати Біовен та Ганцикровір. Батьки звертаються в благодійний фонд щодо препарату Біовен, на інший дівчинці зібрали кошти в рідному селищі.
Просимо про допомогу для Олічки. Мова йде про суму 22 тисячі гривень.

Координатор Мар`яна Рева (098) 45 26 916

Реквізити для надання допомоги:
КАРТА ПРИВАТБАНК
№ 5169 3305 1506 8762
(корпоративна карта БФ “Скарбниця Надії”, але за банківськими правилами вона повинна бути емітована на фіз. особу – голову правління фонду, Реву Мар’яну Володимирівну)
Призначення платежу – Добровільна пожертва на проект «Біовен»

ПРИВАТБАНК
БФ «Скарбниця Надії»
ЄДРПОУ 37685693
р / р 26007054713460
КБ «ПриватБанк»
МФО 333391
Призначення платежу – добровільна пожертва на проект «Біовен»

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*