Учень 10 класу Здолбунівської гімназії Дмитро Якубець вже третій рік навчається на індивідуальному плані. Така ситуація склалась тому що хлопець потребує термінової пересадки нирки за кордоном. Діма хворіє з дитинства, у 2003 році йому робили операцію на серці. Під час чергового планового обстеження лікарі виявили проблеми з нирками. Кілька місяців лікування не дали результату, Дмитрові ставало все гірше і гірше. Батьки зібрали кошти щоб повезти дитину на консультацію в Німеччину. На жаль, німецькі лікарі не сказали нічого втішного. Вони підтвердили що Дмитрові треба пересадка нирки. Батькам хлопця необхідно зібрати мінімум 65 тисяч доларів. Саме стільки коштує пересадка нирки в Білорусі.

Просимо про допомогу для Дмитра. Він веселий, компанійський хлопець. Як старший брат від опікується двома молодшими сестричками. Мама називає сина своєю правою рукою у всьому і першим помічником. Зовні Діма не відрізняється від своїх однолітків і побачивши його ніколи не скажеш, що в хлопця дуже серйозні проблеми зі здоров`ям.

Крім збору коштів безпосередньо на пересадку нирки Дмитрові постійно потрібно кошти на поточні медикаменти.

До 5 листопада для хлопця необхідно купити наступні препарати:
Кетостерил таб –  6 упак.

Міцера – 1 фл

Аденурік 80 мг – 4 упак.

Загальна сума, яку треба зібрати кошти в сумі 16600 гривень. Допоможіть Дмитрові! Хлопцеві дуже потрібна допомога.

 

 

Контактні дані:
Мар`яна Рева (координатор) – (098) 45-26-916

Реквізити для надання допомоги:
КАРТА ПРИВАТБАНК
№ 5169 3305 1506 8762
(корпоративна карта БФ «Скарбниця Надії», але за банківськими правилами вона повинна бути емітована на фіз. особу – голову правління фонду, Реву Мар’яну Володимирівну)
Призначення платежу – добровільна пожертва для Якубця Дмитра


ПРИВАТБАНК
БФ «Скарбниця Надії»
ЄДРПОУ 37685693
р / р 26007054713460
КБ «ПриватБанк»
МФО 333391
Призначення платежу – добровільна пожертва для Якубця Дмитра

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*