Благодійний фонд Скарбниця Надії

Друзі, дякуємо всім вам за допомогу та підтримку паліативного відділення для дорослих пацієнтів в Дядьковицькій районній лікарні. Ваша підтримка дуже важлива.
Нещодавно ми передали на Дядьковичі протипролежневий матрас, підгузники для дорослих людей та спеціальні шампуні для миття голови лежачим людям. Бо коли людина інколи не може навіть підняти голову то їй особливо важливо бути в комфорті.
Дякуємо за те, що ви підтримуєте відділення. Це місце, де доглядають до останнього подиху найважчих пацієнтів. Ми маємо кілька відгуків від рідних цих людей. Вони дуже вдячні лікарям, медсестрам та санітаркам відділення за допомогу.
Відділення в Дядьковичах розвивається, лікарня своїми силами зробила косметичний ремонт на другому поверсі і там з 1 жовтня зможуть приймати ще 13 пацієнтів.
У відділенні є прохання. Треба придбати холодильник та відсмоктувач.
Також треба прикрасити палати картинами. Можливо ваші діти вчаться в художній школі і можуть подарувати веселі яксраві картини для людей, які дуже потребують світла?
Якщо можете допомогти – зв`язуйтесь з головним лікарем лікарні Світлана Гречко.

Кошти для допомоги відділенню можна перерахувати на на рахунок благодійного фонду “Скарбниця Надії”


Координатор Мар`яна Рева (098) 45 26 916

Реквізити для надання допомоги:
КАРТА ПРИВАТБАНК
№ 5169 3305 1506 8762
(корпоративна карта БФ “Скарбниця Надії”, але за банківськими правилами вона повинна бути емітована на фіз. особу – голову правління фонду, Реву Мар’яну Володимирівну)
Призначення платежу – Добровільна пожертва на проект «Дядьковичі паліатив»

ПРИВАТБАНК
БФ «Скарбниця Надії»
ЄДРПОУ 37685693
р / р 26007054713460
КБ «ПриватБанк»
МФО 333391
Призначення платежу – добровільна пожертва на проект «Дядьковичі паліатив»

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*