Благодійний фонд Скарбниця Надії

– У нас близька людина помирає, дуже мучиться. Де можна дістати кілька флаконів морфіну? Виписали з лікарні, призначили налбуфін, але він не допомагає.
– Cімейний лікар нічого не призначив?
– Ні, ми не можемо від нього нічого добитись.
– У вас два варіанти – або добитись рецепту на знеболення у сімейного лікаря, або дзвонити в КНП “Дядьковицька лікарня з центром паліативної допомоги” на виїзну паліативну бригаду.
Вирішили Дядьковичі не турбувати, все ж добитись до сімейного. Не вийшло. Люди десь дістали морфін, але рецепту так і не добились. На третій день все ж подзвонили в Дядьковичі, виїзна бригада проконсультувала, виписали рецепт на наркотичні, видали безкоштовно знеболюючі.
Волонтер вперше за три дні плакала в трубку. Вперше за останні тижні до бабусі і до рідних поставились як до живих людей, пояснили що буде відбуватись далі.
Бабусі вже немає, тому можемо розповісти цю історію. Дякуємо! Дякуємо кожному працівнику лікарні в Дядьковичах та особисто головному лікарю Світлані Василівні Гречко за їх роботу. Ви унікальні.
Напередодні всесвітнього дня паліативної допомоги, ми знову розповідаємо вам про цю унікальну лікарню. Тут допомагають тоді, коли вже вилікувати неможливо. Коли вже осінь життя, але її треба прожити достойно. Ми не можемо відмінити осінь, але намагаємось одягнутись тепліше і одягнути капелюха на вуха. Саме так, #КапелюхаНаВуха називається флешмоб до дня паліативної допомоги. В рамках цього флешмобу ми розповідаємо про важливість паліативної допомоги і закликаємо людей допомагати тим лікарням, де знеболюють, заживляють пролежні, харчують через зонд та допомагають завершити життя достойно.
Щоб ще краще надавати допомогу, лікарні треба підтримка. Перша потреба – зручна каталка для перевезення пацієнтів. Ми ж всі розуміємо, що тут 95% пацієнтів лежачі. Ціна такохї каталки близько 20 тисяч гривень.
Також у лікарні постійно потрібна постільна білизна, пральний порошок, рідке мило, інші миючі засоби. Пральні машинки працюють постійно, зайшовши у паліативне відділення ви тут не почуєте запаху сечі.
Ви можете самі завезти такі речі в Дядьковичі або привезти на офіс благодійного фонду “Скарбниця Надії” (вул.Данила Галицького 19, офіс 519) і ми все передамо.
Координатор Мар`яна Рева (098) 45 26 916
🎗️КБ “Приватбанк”
IBAN UA 54 333391 00000 26007054713460
БФ “Скарбниця Надії” – добровільна пожертва на проект “Дядьковичі паліатив”
ЄДРПОУ 37685693
БФ “Скарбниця Надії”
🎗️ КАРТА фонду «Скарбниця Надії»
№ 5169 3305 1506 8762 призначення платежу – добровільна пожертва на проект “Дядьковичі паліатив”
🎗️ Для пожертв з-за кордону та по Україні заходьте по цьому посиланню та натискайте кнопку Допомогти
🎗️ Для власників карток Монобанк в розділі «Платіж по IBAN», треба набрати IBAN UA543333910000026007054713460 фонду Скарбниця Надії і вказати суму, яку ви бажаєте пожертвувати.

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*