Благодійний фонд Скарбниця Надії

Друзі, маємо прохання про допомогу з дитячого паліативного відділення. Це відділення, в якому постійно або періодично лежать невиліковно хворі дітки.

Богданчику Сверіпі, про якого ми писали раніше, потрібне спеціальне харчування Фрезубін. Цій дитині він потрібен постійно. Щоб мати силу рухатись і жити. Добова доза харчування для Богдана – 800 мл. Щоб забезпечити дитину харчуванням потрібно 12 тисяч гривень на місяць.

Інше прохання без прізвищ дітей та діагнозів. Бо ці малята соціальні. Так називають пацієнтів паліативного відділення, які не мають батьків. Ну тобто фізично батьки десь є, але фактично їх немає і вони не дають нам дозволу на розголошення інформації.
Два важко хворі хлопчики потребують вашої допомоги. Одному хлопчику теж треба спеціальне харчування Фрезубін енергія з харчовими волокнами 500 мл, а іншому мазь. Мазь відносно недорога. А от харчування дуже дороге. Орієнтовно 250 гривень на день.

Щоб забезпечити дітей спеціальним харчуванням хоч на місяць нам потрібна сума 20 тисяч гривень.
Просимо про допомогу!

Реквізити для надання допомоги:

КАРТА ПРИВАТБАНК
№ 5169 3305 1506 8762
(корпоративна карта БФ “Скарбниця Надії”, але за банківськими правилами вона повинна бути емітована на фіз. особу – голову правління фонду, Реву Мар’яну Володимирівну)
Призначення платежу – Добровільна пожертва на проект “Паліатив”

ПРИВАТБАНК
БФ «Скарбниця Надії»
ЄДРПОУ 37685693
р / р 26007054713460
КБ «ПриватБанк»
МФО 333391
Призначення платежу – добровільна пожертва на проект “Паліатив”

 

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*