Благодійний фонд Скарбниця Надії

1 серпня 2018 року БФ «Скарбниця Надії» та БО «Мережа 100% життя Рівне» підписали договір про реалізацію проекту «Адвокаційна кампанія щодо розробки, прийняття та затвердження Положень про паліативне відділення та консультаційно-виїзної бригади», яка реалізується у рамках проекту «Розвиток Коаліції організацій громадянського суспільства Рівненської області», що реалізується БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне» та Радою реформ Рівного. Проект фінансується за підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки.

В рамках цього проекту буде проведено:

1. Збір матеріалів, існуючих Положень, нормативно-правових документів щодофункціонування паліативних відділень та залучення експертів до розробки Положення.

2. Залучення персоналу КЗ «Рівненський обласний спеціалізований будинок дитини» РОР до розробки Положення, внесення пропозицій щодо медичних, соціальних, психологічних та правових основ функціонування дитячого паліативного відділення.

3. Лобіювання затвердження Положення Управлінням охорони здоров’я РОДА.

Для участі в розробці, обговоренні, удосконаленні Положення запрошуються представники обласного управління охороні здоров’я, міських відділів охорони здоров’я, представники апарату омбудсмена, головні лікарі лікувальних установ області, лікарі, медичні сестри, батьки дітей, які перенесли важкі захворювання, громадські активісти, правозахисники, жителі Рівненській області.

В 2017 році наказом Управління охорони здоров’я на базі КЗ «Рівненський обласний спеціалізований будинок дитини» РОР було створено паліативне відділення, однак станом на липень 2018 року воно не функціонує. Однією з причин, чому не починаються роботи щодо виконання наказу про створення дитячого паліативного відділення є відсутність Положення про паліативне відділення та консультаційно-виїзної бригади. Наявність Положення змусить почати розрахунок кошторисної документації на проведення капітального ремонту тієї частини будинку дитини, яку заплановано відвести під паліативне відділення, визначення конкретних потреб для початку функціонування паліативного відділення та консультативно-виїзної бригади.

Проект «Адвокаційна кампанія щодо розробки, прийняття та затвердження Положень про паліативне відділення та консультаційно-виїзної бригади» реалізується у рамках проекту «Розвиток Коаліції організацій громадянського суспільства Рівненської області», що реалізується БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне» та Радою реформ Рівного. Проект фінансується за підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки.

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*