Благодійний фонд Скарбниця Надії

НЕ робити репости неперевіреної інформації.

Часто ви поширюєте застарілу інформацію, або допомагаєте шахраям, які спеціально публікують недостовірні записи: вмираюча дитина справжня, а реквізитів рахунку немає. Краще підпишіться на сторінки благодійних фондів – тоді від вашої активності буде користь, та завжди перевіряйте актуальність інформації, що поширюєте!

НЕ переводити гроші на особисті рахунки незнайомців.

По-перше, шахраї підміняють реквізити і гроші використовуються зовсім не за тим призначенням.
По – друге, зібравши на лікування сотні тисяч, людина виявляється перед спокусою витратити їх не за призначенням. Відомі випадки, коли гроші, зібрані на лікування дитини, витрачали на корову або нові вікна. Саме тому благодійний фонд, як юридична особа, повинна та має звітувати за використання коштів. Особисті рахунки батьків можуть виявитись особистими рахунками шахраїв.

НЕ давати грошей волонтерам у скриньки на вулиці.

Шахраї реєструють благодійну організацію для прикриття, набирають туди студентів чи школярів, видають їм прозорий ящик і відправляють на вулиці в якості «волонтерів». Запам’ятайте: жоден серйозний фонд не збирає гроші у перехожих. Хіба що, на концертах і фестивалях, і в такому випадку це завжди погоджено з організаторами.

НЕ підтримувати токсичну благодійність.

Токсична благодійність – це нагнітання істерики навколо хворих людей, паразитування у соціальних мережах на почутті провини та моральний шантаж. Наприклад, “Якщо ви зараз не зробите пожертву, то дитина помре!”, “Вам що шкода віддати 25 грн на порятунок? Дитина вмирає!”.
Не впадайте в істерику. На кожну ситуацію, навіть саму критичну та емоційну, можна подивитись під призмою об’єктивного погляду та дізнатися більше про людину, яка потребує допомоги на різних сайтах.

НЕ давайте грошей ненадійним організаціям

У переліку наших Операторів Допомоги, (https://ubb.org.ua/uk/operators/) ви можете знайти фонди, робота яких прозора, звітність ясна, кожен збір підтверджений експертизою нашого проектного відділу.
Допомога, надана через такий фонд, має високий коефіцієнт корисної дії.
У списках Операторів Допомоги є абсолютно різні фонди, які допомагають як онкохворим діткам, так і безпритульним собакам.

Пам’ятайте, що кожне добре діло повинне бути чесним та прозорим!
Якщо ви віддали на благодійність навіть одну гривню, ви маєте повне право спитати, на що пішли ваші кошти!
Допомагати з Українською Біржею Благодійності – це просто та кльово.
https://ubb.org.ua/

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*