Благодійний фонд Скарбниця Надії

Наступне фото проекту благодійного фонду “Скарбниця Надії” “Я-переможець!”.
Це наша подяка людям, які допомагають дітям долати рак. Завдяки лікарям, медсестрам, донорам, жертводавцям, волонтерам ці неймовірні фото через кілька років після хіміотерапії стали реальністю.

Це наш Іллюшка Бачинський Illya Bachnskiy. Чудовий, особливий, сонячний хлопець, який майже завжди посміхається! Наша доросла дитина – відкрита і добра.

Наскільки важким було лікування – не переказати словами. Було дуже тяжко і Іллі, і тим, хто допомагав йому боротися. Майже кожний день був на межі зриву в прірву. Важко хвора мама, немає тата. Вдома залишилась важко хвора опікун-бабуся. Молодий дядя, якого Ілля називає татом, розривається між доглядом за племінником і пошуком ліків та донорів. Ілля ледь звик до лікарні, до палати і постійних крапельниць, як потрапив до реанімації. В хлопця скаче тиск, проблеми з нирками, з серцем. І сльози відчаю, сльози, сльози… Потім таких поїздок до реанімації було напевно з добрий десяток. І кожний раз нам здавалося, що Іллюшка звідти не повернеться. Та хлопець виявився набагато сильнішим ніж здавалося на перший погляд. Він все витримав – і складну хімію, і безкінечні стоматити, і ускладнення.

Зараз Ілля постійно спілкується з волонтерами, вітає зі всіма святами. Він дуже зрадів коли ми запропонували йому взяти участь в проекті.

Дякуємо всім, хто допоміг Іллюшці подолати рак!

Нам було складно організувати поїздку Іллі з Вараша до Рівного, тому ми спробували знайти через нашого давнього волонтера і друга Людмила Фасішевська фотографа в рідному місті хлопця. Людмила не тільки знайшла фотографа, а і взялась за організацію зйомок ще кількох переможців з Вараша. Дякуємо!

Дякуємо Евгения Чугай за фото в студії!
Дякую Євгенія Петровська за перші фото дітей в лікарні!
#фонд_Скарбниця_Надії
#РакНеВирок
#РакДурак

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*